آشنایی با انواع شیرآلات – مجله اینترنتی خبربار


مرحله اول در زمان انتخاب شیر مخلوط برای شستشو ملاقات انواع مواد شوینده ظرفشویی و استفاده از هر کدام. البته تنوع شیرآلات فقط برای افزودن به تعداد مدل ها و هماهنگی با سلیقه های مختلف ظاهر نشد و عملکرد هر مدل برای کاربردهای خاص بهینه شده است. در این مقاله با انواع شیر اهرمی توالت فرنگی و به مرور زمان با مهمترین مزیت هر کدام و در نهایت نکات مهم آشنا خواهید شد مایع شوینده بخرید نشان داده خواهد شد.

انواع جرثقیل اهرمی

جرثقیل اهرمی دارای اهرمی است که برای شروع و توقف جریان آب آن را بالا و پایین می برد. دمای آب خروجی با حرکت دادن همان اهرم به چپ و راست تعیین می شود. جرثقیل اهرمی از نظر مدل دسته بندی های مختلفی از شیرهای با دوام بالا گرفته تا شیرهای دوش و سیار وجود دارد. علاوه بر این، انواع جرثقیل اهرمی از نظر رنگ، طرح، نوع نصب و … نیز متفاوت است. نوع شیر آب، گارانتی و کیفیت لوازم جانبی را می توان در آن یافت قیمت شیر ​​توالت نفوذ. قیمت جرثقیل اهرمی دارای طیف وسیع تری از مدل های دیگر مانند چشمی و شیرهای هوشمند است صابون ارزان در حالی که شیر آب لاکچری شامل در ادامه با مدل های جرثقیل اهرمی آشنا می شوید.

مایع شستشوی معمولی

یک شیر آب اهرمی معمولی این شیر توالت معمولی تک اهرمی است که روی اکثر سینک های توالت قرار می گیرد و مکانیزم متحرک ندارد. این نوع شیر در کنار سینک نصب نمی شود و شیلنگ دوش ندارد.

جرثقیل متحرک

جرثقیل متحرک ویژگی های یک شیر آب معمولی را دارد با این تفاوت که دهانه آن می تواند به چپ و راست بچرخد. به لطف فناوری قابل جابجایی، این نوع سینک دارای ارتفاع زهکشی بیشتری است که شستن دست ها را آسان می کند. مهمترین مزیت شیر ​​سینک رول رول ارتفاع بیشتر و دهانه چرخان آن است.

شیر دوش

شیر دوش به جای حوضه متحرک دارای یک گوشی شاوری از جای خود خارج می شود و پس از پایان استفاده می توانید آن را به جای اصلی خود برگردانید. حتی اگر شیر دوش ابعاد جمع و جور داشته باشد، بسیار کاربردی است زیرا شلنگ دوش که در داخل سیفون نصب شده و در زیر سینک جمع می شود، دسترسی به دورافتاده ترین قسمت های سینک را نیز فراهم می کند. مهمترین مزیت میکسر دوش، دسترسی بالای آن است.

شیر شلنگ

شیر آب با پایه بلند

شیر آب با پایه بلند یک نوع دیگر شیرهای حمام جدیدتر از مدل های دیگر در نظر گرفته شده است. این نوع شیر آب در کنار سینک و مستقیماً روی پیشخوان یا کابینت نصب می شود و برای سینک های کابینتی با دیوارهای نسبتا بلند گزینه مناسبی است. این نوع شیر آب مدرن است و دکوراسیون مینیمال را ایجاد می کند. اگر کودک یا نوزاد کوچکی در خانه دارید، می توانید به راحتی آنها را با استفاده از یک شیر آب بلند و یک سینک حمام کنید.

شیر آب با پایه بلند

در خرید مواد شوینده به این عوامل توجه کنید.

امروزه خرید بهترین صابون توالت نسبت به گذشته پیچیده تر شده است. در گذشته فقط به کیفیت شیر ​​توالت توجه می شد. اما امروزه کاربردهای شیرهای حوضه ای متفاوت است و مدل های مختلفی از شیرهای حوضه ای در طرح ها و رنگ های مختلف در بازار موجود است. در دوران خرید شیر حمام برای اطمینان از کیفیت سینک مورد نظر خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  • گارانتی معتبر و گارانتی
  • تیم فروش یا پشتیبانی پاسخگو
  • پوشش و پولیش بدون موج با کیفیت بالا
  • ارتفاع و ابعاد مناسب شیرهای حمام با توجه به فضای سینک و توالت فرنگی
  • ماده اولیه استاندارد شیر توالت
  • تطبیق نوع شیر آب با برنامه مورد نظر شما
  • طراحی خلاقانه و منحصر به فرد
  • برای اطمینان از مصرف بهینه آب به نوع کارتریج شیر و هواکش توجه کنید
  • با توجه به امکان نصب آسان (نصب بدون نیاز به متخصص نصب و در کمترین زمان ممکن)

هر نوع شیر آب برای نصب در مکان خاصی مناسب است و کاربرد خاصی دارد. قیمت شیر ​​توالت با توجه به وزن، جنس، طراحی، گارانتی و مشکلات ساخت، تعیین و از صابون ارزان در حالی که شیر آب لاکچری از نظر مکانیسم، انواع شیرهای اهرمی به شیرهای ساده، شیرهای آبکشی، شیرهای پایه بلند و شیرهای دوش تقسیم می‌شوند. مدل شیر آبی که انتخاب می کنید باید با کاربرد و نیازهای نصب سینک یا کابینت مورد نظر شما هماهنگ باشد.