آغاز طرح ملی امداد و نجات تابستانی هلال احمر در کهگیلویه و بویراحمد


سید امان الله جهانبین امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در گچساران اظهار داشت: جمعیت هلال احمر و امداد و نجات جمعیت هلال احمر ایرانهدف از ارائه خدمات امداد و نجات در صورت بروز حوادث و سوانح احتمالی در مناطق پر تردد و پرخطر کشور در طرح ملی امداد و نجات تابستانی ایجاد پست های موقت همراه با پایگاه های ثابت و شبانه روزی امداد و نجات در سراسر کشور است. کشور.

وی گفت: در این راستا با بکارگیری نیروهای امدادی و خودروهای امدادی و تسریع در اجرای عملیات امداد و نجات برای کاهش خسارات ناشی از تصادفات و حوادث احتمالی، ایمنی و آرامش هموطنان عزیز را در هنگام سفر افزایش دهید.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه طرح امداد و نجات تابستانه ۱۴۰۱ به مدت ۱۰۰ روز از ۱۱ تیرماه تا ۹ مهرماه اجرا می شود، تصریح کرد: ۸ پایگاه ثابت در استان (۵ پایگاه جاده ای، یک پایگاه کوهستانی، یک پایگاه آناست = سگ های زنده و مرکز فرماندهی EOC) و ۴ پایگاه امداد و نجات موقت با حضور ۵۵ نیروی عملیاتی روزانه و ۳۷ نیروی پشتیبانی و استفاده از ۱۵ دستگاه آمبولانس و خودروی امدادی و ۲۲ خودروی کمکی در این پروژه فعالیت خواهند کرد. .

جهانبین گفت: امیدواریم با همکاری و توانمندسازی تمامی دستگاه های درگیر در این طرح و همکاران از جمله سازمان مدیریت بحران، نیروی انتظامی، پلیس راهور ناجا، اورژانس، راهداری، امداد جاده ای، بهترین خدمات در سریع ترین زمان ممکن زمان و در قالب مطلوب به همکاران روستایی و مسافران تابستانی ارائه شود.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید