آماده باش آتش نشانان برای پیاده روی اربعین در زنجان


به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، مجید امیرفضلی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان در جمع خبرنگاران با اشاره به آمادگی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران برای تامین امنیت راهپیمایی جاماندگان اربعین گفت: این شهر از آمادگی ویژه ای برخوردار است. مسیر راهپیمایی

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان گفت: در این روز آتش نشانان در مسیرهای تعیین شده مستقر شده و تا پایان مراسم و عادی شدن ترافیک حضور خواهند داشت و وضعیت ایمنی منطقه را کنترل می کنند. تحت پوشش آنها

وی خاطرنشان کرد: در این مراسم مدیران ارشد عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی زنجان نیز با تلفن همراه گشت زنی می کنند و علاوه بر نظارت بر وضعیت ایمنی، بر فعالیت آتش نشانان نیز نظارت خواهند داشت.

امیرفضلی گفت: طبق هماهنگی های انجام شده ورودی اصلی سد گوازنگ، ورودی فرعی سد گوازنگ به کانکس ۱۱۰، ایستگاه ۲ آتش نشانی، گشت زنی در مسیر، مقبره شهدای گمنام از جمله مسیرها استقرار آتش نشانان است.

وی افزود: کارشناسان آتش نشانی طی چند روز گذشته ایمنی موکب های مختلفی که در این مسیر انجام می شود را بررسی کردند و موارد خطرناک با مساعدت مسئولان شهرداری برطرف شد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان از شهروندان شرکت کننده در این مراسم خواست با تیم های امداد و نجات و آتش نشانی همکاری لازم را داشته باشند و در صورت مشاهده حادثه احتمالی آرامش خود را حفظ کرده و از محل حادثه دور شده و مراتب را گزارش دهند. این سامانه بلافاصله ۰.۱۲۵ یا اکیپ های آتش نشانی را اطلاع دهند.

یادآور می شود، همزمان با اربعین سیدالشهدا حضرت اباعبدالحسین (ع) و مراسم باشکوه پیاده روی در جاده های نجف و کربلا، پیاده روی مردم زنجان از جاده گاوازنگ تا مقبره گمنام نیز انجام می شود. شهدا.

انتهای پیام/۷۳۰۰۵
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید