آمادگی ۴۰ هزار نفر برای خدمت در روزهای برفی – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرنگار مهر، حسین نظری معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران در طرح زمستانی مشترک پلیس راهنمایی و رانندگی و شهرداری تهران در پارک پردیسان گفت: اگر باران و برف بارید همه وظیفه دارند و این بخشی به وظایف ما به عنوان کارمند مربوط می شود، مشخص است که ما در خدمت مردم هستیم.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران خاطرنشان کرد: این نشست با هدف ارائه پیام آمادگی است. در شهری که ۱۳ میلیون جمعیت دائمی و متغیر دارد و جاده ها پر از ماشین است و تهران مثل جنگل آهنی است، خدمات رسانی کمی سخت است.

وی گفت: دوستان عزیز در شهرداری تهران آماده خدمت رسانی به مردم هستند و مناطق مختلف شهرداری در کنار سایر نیروهایی که به ما کمک می کنند آماده خدمت رسانی هستند.

نظری اذعان داشت: پنج سایت اصلی پشتیبانی تهیه شده و از ۲۲ منطقه پشتیبانی می کنند و به دلیل شبکه خدمات رسانی در ۱۲۴ منطقه شهرداری تهران، زیرمجموعه ها مستقر و حدود ۱۴۴ زیرمجموعه در شهر تهران آماده شده است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران با اشاره به استقرار مخازن و کیسه های شن و ماسه و نمک گفت: علاوه بر ۱۳ هزار نیروی خدمات شهری و ۵ هزار پلیس راهنمایی و رانندگی در کنار سایر سازمان ها، در مجموع ۴۰ هزار نیرو در خدمت خواهند بود. مردم در روزهای برفی

وی گفت: در پارک ها نیز باید آمادگی لازم را داشته باشیم و در این راستا ۱۶ هزار کارگر با تجهیزات ویژه خود در حال ارائه خدمات هستند.

نظری با اشاره به وجود همدلی در بین دستگاه های خدمات رسان گفت: از مردم عزیز تهرانی می خواهیم در روزهای برفی دقت بیشتری در سطح شهر داشته باشند.

وی با اشاره به خسارت به اموال عمومی و هرج و مرج در سطح شهر در جریان اغتشاشات گفت: حصار کشی می بینم در شب پیدا شد و آسیب ها در سریع ترین زمان ممکن ترمیم شد تا مردم بتوانند منظره خوبی از شهر ببینند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تصریح کرد: ما از این سختی ها رنج می بریم و از خدا می خواهیم بحران خشکسالی و خشکسالی را پشت سر بگذارد.