آموزش شخصی در Freedom Fitness


اکنون زمان مناسبی برای ایجاد تصمیمات سال نوی خود است. اگر بهبود تناسب اندام و سلامت عمومی برای شما در سال آینده اولویت است، کمک اینجاست! شما باید کار با یک مربی شخصی بسیار ماهر را در نظر بگیرید، شخصی که برای کمک به شما در دستیابی و فراتر از اهدافتان آموزش دیده و متعهد است.

چه بر روی بهبود توانایی های قلبی عروقی، هماهنگی تناسب اندام، بهبود استقامت و انعطاف پذیری، یا کاهش وزن اضافی تمرکز کرده باشید، مربیان شخصی ما آماده هستند تا برنامه ای را فقط برای شما طراحی کنند. شما می توانید انتخاب کنید که به صورت انفرادی با یک مربی شخصی کار کنید یا می توانید از جلسات آموزشی گروهی کوچک ما استفاده کنید.

از آنجایی که می دانیم هر مشتری نیازمندی ها، تیپ های بدنی و سطوح تجربه متفاوتی دارد، ابتدا با ارزیابی نیازهای منحصر به فرد شما شروع می کنیم و سپس به شما در تعیین اهداف کوتاه مدت و بلندمدت کمک می کنیم. در مرحله بعد، ما یک برنامه تناسب اندام که برای شما کار می کند ایجاد خواهیم کرد. ما به شما در مورد تجهیزات و تکنیک‌های نمونه‌سازی خود آموزش می‌دهیم تا مطمئن شویم که شما با خیال راحت و کارآمد تمرین می‌کنید.

ما درک می کنیم که هیچ دو تمرین مشابه و هیچ دو نفری یکسان نیستند. شاید یک روز ممکن است بخواهید زمانی که به آن نیاز دارید، کسی به شما فشار بیاورد. شاید از ایده دویدن روی تردمیل متنفر باشید. ممکن است بخواهید در مورد اصلاح رژیم غذایی خود مشاوره دریافت کنید. ما این را درک می کنیم و به همین دلیل است که ما دوست داریم برنامه های خود را با نیازهای خاص اعضای خود هماهنگ کنیم.

ما به سلامتی شما متعهد هستیم، به این معنی که مربی شخصی شما همیشه در تلاش است تا شما را با انگیزه نگه دارد، در برنامه شما مشارکت داشته باشد و مشتاقانه منتظر هر جلسه باشد.

ما چیزی بیش از ورزش را ارائه می دهیم. ما قول می دهیم که جدیدترین فناوری را به شما آموزش دهیم و در هر مرحله شما را تشویق کنیم. و شما در یک برنامه گیر نخواهید کرد، همانطور که پیشرفت می کنید، مربی شما برنامه شما را بررسی می کند تا به شما در ادامه پیشرفت کمک کند.

مربی خود را به عنوان مربی شخصی خود در نظر بگیرید – کسی که به شما کمک می کند تا تصمیمات سال نو خود را برآورده کنید و از آن فراتر بروید. Freedom Fitness اینجا برای شماست، آماده و متعهد است که به شما کمک کند تا بهترین باشید، برای فردا و هر روز آینده!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر