آیت الله ناصری: حمله تروریستی در شیراز ماهیت استکبار علیه ملت ایران را نشان می دهد


به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، آیت الله محمدرضا ناصری یزدی در پیامی در محکومیت حادثه تروریستی حرم حضرت احمد بن موسی (ع)، شاهچراغ، اظهار داشت: بار دیگر دست مستکبران و صهیونیست های جهانی. جنایتکار فرقه تکفیری و قاتل داعشی بیرون آمد و با برنامه ریزی رسانه ای دشمنان جمهوری اسلامی عده ای از مردان و زنان بی گناه را که در حرم مطهر احمد بن موسی شاهچراغ علیه السلام نماز می خواندند به شهادت رساند و خانواده های زیادی را در ماتم و ماتم اسلامی فرو برد. ایران داغدار

و افزود: این اقدام وقیحانه، طرف دیگر اغتشاشاتی را نشان می دهد که در چند روز اخیر در برخی شهرها رخ داده است.

نماینده ولی فقیه در استان یزد نیز گفت: وقتی در چند شهر خیابان ها خطرناک می شود و با حضور افراد مزدور و فریب خورده شورش می شود، دشمنان قسم خورده به خود اجازه می دهند مزدوران خود را مسلح کرده و مردم بی گناه را بکشند. آنها را بفرستید و با تخیل خام خود به آتش خیابان ها آتش بیافزایید.

آیت الله ناصری تصریح کرد: استکبار دنیا می داند که ملت مسلمان ایران از این قیام های کور بسیار دیده و همه را سرکوب کرده است.

امام جمعه یزد با بیان اینکه وقتی ملت ایران به سلاح شهادت مسلح شود دیگر نمی تواند توطئه های دشمنان را از بین ببرد و آنها را منفعل کند، گفت: ملتی که بیش از ۱۷ هزار شهید دیده است. منافقین و در جنگ تحمیلی شهدای زیادی داده است. کشتار عوامل تکفیری این جنایات ناجوانمردانه را تحت تأثیر قرار داده است، نه تنها متوقف نمی شود بلکه روز به روز قوی تر و قدرتمندتر می شود.

آیت الله ناصری خاطرنشان کرد: این حادثه تروریستی اخیر اهمیت نظم و امنیت عمومی را به همگان گوشزد کرد و نشان داد که نیروهای مقتدر نظامی و انتظامی جمهوری اسلامی نباید اجازه دهند برخی قیام کنندگان از این طریق زمینه را برای کشتار و مماشات دشمن فراهم کنند. خیال دشمنان ما را راحت می کند و راه را برای این اعمال شنیع باز می کند.

وی در پایان گفت: اینجانب ضمن محکومیت این اقدام تروریستی، این ضایعه را به محضر امام عصر ارواحنا فداه، رهبر معظم انقلاب اسلامی، ملت ایران اسلامی بویژه مردم متدین و غیور شیراز و به جنابعالی تسلیت می گویم. این حادثه را به خانواده های داغدار بازماندگان این حادثه تسلیت می گویم و از خداوند منان برای شهدا غفران و رحمت الهی و برای مجروحان این حادثه سلامتی و عافیت مسئلت دارم.

انتهای پیام
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید