اجرای تخلف در جبهه رسانه نیازمند آموزش نیروهای تراز انقلاب است – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرنگار مهر، عباس محمدیان در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان، سازمان بسیج رسانه را یکی از موثرترین لایه های مجموعه دانست و اظهار داشت: رسالت مهم رسانه توجه به مقام معظم رهبری است. دستور کار رهبر.

وی با بیان اینکه رسانه یکی از مطالبات مهم انقلاب است، گفت: رسانه مرجع افکار عمومی است.

محمدیان با اشاره به برپایی اردوی رسانه ای در سطح ملی افزود: کاروان و اردوی رسانه ای با عنوان سفیران حاج قاسم در راستای امید کشور در حال برگزاری است که هدف آن بازتعریف دستاوردهای کشور است. انقلاب اسلامی در این کشور

وی همچنین به نقش صدا و سیما در مقابله با امپراتوری رسانه ای اشاره کرد و افزود: رسانه های بیگانه با تولید محتوا به دنبال تغییر ذائقه مردم هستند و نقش صدا و سیما در برهم زدن این برنامه بسیار مهم و تاثیرگذار است.

مسئول سازمان بسیج رسانه کشور با بیان اینکه تمامی کانال های موجود در فضای مجازی و رسانه های کشور به شرط رعایت اخلاق و امانت در اخبار مورد حمایت سازمان بسیج رسانه کشور هستند، تاکید کرد: اجرای جرم در جبهه رسانه ای مستلزم تربیت نیروهایی در سطح جمهوری اسلامی است.

وی با اشاره به مشکلات موجود در جبهه رسانه ای انقلاب ادامه داد: در این راستا بسیج رسانه برای تشکیل جبهه رسانه ای لازم انقلاب گام برداشته است.

محمدیان با بیان اینکه گیلان یکی از استان های مهم در اجرای منویات مقام معظم رهبری است، گفت: گیلان پرچمدار مبارزه با ظلم و ستم با کمک ابزار رسانه ای در کشور بوده و بر همین اساس به عنوان پایلوت معرفی شده است. برای تشکیل یک جبهه واحد رسانه ای در کشور .