اخبار جنگ سنگین از فارس


گروه سیاسی خبرگزاری فارس – توجه: محمد بابازاده: ۱. یکی از سخت ترین موانع مومنان، مبارزه با نفاق است. در واقع این مبارزه جنگی است با شعور افراد بی دینی که از احمق ها ابزار استفاده می کنند. این جنگ بسیار دشوارتر از مبارزه با کفر است. زیرا در مبارزه با کفر، مبارزه با جریان آشکار و آشکار است، اما مبارزه با نفاق در واقع مبارزه با کفر پنهان و گاه ظاهر فریب است. نفاق دو روی دارد، یکی جنبه ظاهری که اسلام و مسلمانی است و دیگری باطن که کفر است و کینه توزی آن برای عوام و عوام بسیار سخت و گاهی غیر ممکن است. بنابراین، مبارزه با نفاق غالباً با شکست مواجه می‌شود، زیرا شعاع فهم توده‌ها از مرزهای ظاهر فراتر نمی‌رود و پنهان را روشن نمی‌کند و وسعت کافی برای نفوذ به اعماق باطن را ندارد. جهان

امیرالمؤمنین (علیه السلام) در نامه ای به محمد بن ابی بکر می نویسد: پیامبر به من فرمود که در امت خود از مؤمن و مشرک نمی ترسم. زیرا خداوند مؤمن را به خاطر ایمانش مهار می کند و مشرک را به خاطر شرکش تواضع می کند، ولی من بر شما هر منافقی که می داند چه می گوید و ناشایست می گوید می ترسم. می دانید، این است.

۲. تردیدی نیست که تبرئه جاسوس خبرنگاران زنجیره ای و رد بیانیه نهادهای رسمی اطلاعاتی کشور خارج از سه حالت و فرض نیست;

فرض اول؛ بر فرض محال، برخی از مدیران روزنامه های زنجیره ای خود از اعضای نهادهای امنیتی هستند و طبق اطلاعات دقیق، دروغ برخی نهادهای امنیتی را افشا می کنند که البته با توجه به سوابق و ارائه سربازان گمنام امام زمان (عج) ع) و قبل از ظهور و شخصیت زنجیر، تردیدی نیست که این گزاره باطل و غیرقابل تشخیص است.

فرض دوم؛ برخی از مدیران این نشریات نیز آلوده به جاسوسی و همکاری با سرویس‌های امنیتی صهیونیستی-آمریکایی هستند و سومین فرضی که می‌توان مطرح کرد این است که این زنجیره ساده‌لوح و بی‌علاقه است که با توجه به شواهد و حیله‌های موجود قابل درک است. حیله های آن موجود دروغین که طلوع خورشید است.

۳. با رد فرض اول و سوم، فرضیه جاسوسی برخی از مدیران نشریات زنجیره ای تقویت می شود و لازم است در برخورد با این افراد حساسیت لازم نهادهای امنیتی لحاظ شود. لذا پیشنهاد می شود در خصوص شفافیت مالی و مدیریت پشت صحنه این نشریات اقدامات اساسی صورت گیرد. موانع فکری و فرهنگی این جریان نباید در پشت نقاب ایرانیت، اصلاحات و هر عنوان دیگری، منافع ایران را فدای منافع صهیونیسم کند. شفاف سازی و شفاف سازی در این زمینه می تواند مانع آموزش نیروهای جاسوسی شود.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید