ارسال کارت چگونه می تواند سلامت اجتماعی و روانی شما را تقویت کند


به دنبال راه هایی برای ارتباط با یک عزیز هستید؟ یک کارت زیبا با معنی برای آنها بفرستید

از بسیاری جهات، ارسال یک کارت یا یک یادداشت دست نویس در پست، کمی هنر گمشده به نظر می رسد. تکنولوژی روش ارتباط ما را وارونه کرده است. صندوق‌های ورودی و اعلان‌های ما به زندگی پرمشغله ما سرازیر می‌شوند و گاهی اوقات، ارتباطات دیجیتالی بیشتر شبیه یک فاجعه است تا یک نعمت.

علاوه بر این، علیرغم انواع روش‌های آنلاینی که برای ارسال پیام به کسی که می‌شناسیم در دسترس است، لزوماً به ما کمک نمی‌کنند که هیچ احساسی داشته باشیم. بیشتر ارتباط با عزیزانمان گاهی اوقات این اشکال ارتباط آفلاین هستند که بیشترین معنی را دارند – یک تماس تلفنی قدیمی، ملاقات رو در رو، یا دریافت پاکت نامه ای با یک کارت دست نویس که به شما یادآوری می کند چقدر دوست دارید.

کاترین پرات، موسس برند لوازم التحریر Pushing Envelopes گفت که در طول همه گیری همه گیر این موضوع به او یادآوری شده است. «در طول اولین قرنطینه، لذت نامه نوشتن را دوباره کشف کردم. من آن را راهی معنادار برای برقراری ارتباط با دوستان در حالی که خودم زندگی می کنم یافتم. همچنین باعث شد به تأثیر اشکال دیجیتالی و فیزیکی ارتباط بر کیفیت دوستی‌هایمان فکر کنم.

«بعد از انجام برخی تحقیقات، متوجه شدم که حتی قبل از همه‌گیری ویروس کرونا، یک نفر از هر پنج نفر گزارش کرده است که اغلب یا همیشه احساس تنهایی می‌کند، شوکه شدم. همچنین ثابت شده است که تنهایی به اندازه کشیدن ۱۵ نخ سیگار در روز برای سلامتی شما مضر است. من می خواستم کاری انجام دهم تا به این موضوع رسیدگی کنم و بنابراین ایده Pushing Envelopes متولد شد.

اکنون، Pushing Envelopes ماموریت دارد تا به مردم کمک کند تا سلامت اجتماعی و روابط خود را از طریق نامه نگاری تقویت کنند. آنها با هنرمندان مستقل کار می کنند تا محصولات زیبایی را طراحی کنند که قرار است به یادگاری ارزشمند تبدیل شوند. از طریق هنر و نوشتن، آنها به مشتریان کمک می کنند تا ارتباطات عمیق تری با خود ایجاد کنند و زمان خود را برای پرورش ارتباطات معنادار با دیگران صرف کنند.

برای جشن گرفتن روز جهانی زن، Pushing Envelopes با Sisterhood، یک شرکت اجتماعی برنده جوایز، که برنامه های خلاقانه ای را برای ایجاد اعتماد به نفس و عزت نفس در دختران جوان ۱۳ تا ۱۷ ساله ارائه می دهد، شریک شده است. آنها با هم مجموعه ای بی نظیر از کارت های تبریک برای تجلیل از قدرت دوستی ایجاد کرده اند. مجموعه ای از چهار طرح پر جنب و جوش مردم را تشویق می کند تا ارتباط خود را با افراد مهم زندگی خود تقویت کنند.

ما نمی‌توانستیم راهی بهتر از نوشتن فکر کنیم تا مردم را قادر به دستیابی، پرورش و ساختن خواهرخواندگی خود کنند. راچیتا و ربکا، بنیانگذاران Sisterhood، می‌گویند که ما قدرت دخترانی را می‌بینیم که هر روز از طریق برنامه‌هایمان دور هم جمع می‌شوند و از یکدیگر حمایت می‌کنند و امیدواریم که این کارت‌ها راهی برای گسترش آن فراتر از کاری باشد که انجام می‌دهیم.

Pushing Envelopes 10% از سود را برای حمایت از ماموریت Sisterhood اهدا می کند که در آن هر دختر به فرصت های خلاقانه برای ایجاد اعتماد به نفس و تحقق پتانسیل خود دسترسی دارد. علاوه بر این، هر خریدی از Pushing Envelope’s PenPal Club پشتیبانی می‌کند، که از نامه‌نویسی به عنوان ابزاری برای کاهش سطح تنهایی در بریتانیا استفاده می‌کند.

بنابراین، خرید کارت به این معنی است که شما نه تنها از سلامت اجتماعی خود و عزیزتان مراقبت می کنید، بلکه از سلامت روان افرادی که با تنهایی می جنگند نیز حمایت می کنید.

در کارت دوستی چه بنویسیم

چه دلیلی برای ارسال کارت به یک دوست داشته باشید یا نه، ارسال یک پیام دست نویس راهی عالی برای ایجاد لبخند و تقویت ارتباطی است که به اندازه کافی خوش شانس هستید که با آنها به اشتراک بگذارید. به دنبال افکار تازه ای در مورد آنچه بنویسید هستید؟ دستورات زیر را امتحان کنید!

یک لیست تهیه کنید

اگر چیزهای زیادی برای گفتن دارید، یک لیست می تواند به شما کمک کند تا همه آنچه را که می خواهید به اشتراک بگذارید روی کاغذ بیاورید.

 • سه خاطره مورد علاقه من از تو…
 • پنج دلیل خوشحالم که با هم دوستیم…
 • ۱۰ نکته مهم در مورد شما …
 • ۱۵ دلیل که دوستت دارم…

ابراز قدردانی کنید

این شروع جملات را امتحان کنید تا آنچه را که سپاسگزار هستید به اشتراک بگذارید.

 • من از شما سپاسگزارم زیرا…
 • من خیلی خوش شانسم که دوستی مثل تو دارم در اینجا دلیل آن است:
 • من از چیزهای زیادی در مورد شما قدردانی می کنم. بخصوص…
 • ممنونم برای تمام لحظاتی که کنارم بودی، مثل زمانی که…

امید را به اشتراک بگذارید

اگر اخیراً روزهای سختی را پشت سر گذاشته‌اند، یک پرتو آفتاب به روزشان بیاورید.

 • اوضاع اخیراً سخت بوده است، اما روزهای بهتری در راه است.
 • شما فردی شگفت انگیز هستید که می توانید از این طریق عبور کنید.
 • قوی باشید و کارهای کوچکی که باعث خوشحالی شما می شود را انجام دهید.
 • من عاشق وقت گذرانی با شما هستم. بیایید یک تاریخ در دفتر خاطرات داشته باشیم…

برای خرید کارتی برای ارسال به یک دوست یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد Pen Pal Club، به pushingenvelopes.co.uk مراجعه کنید.

اگر با تنهایی دست و پنجه نرم می کنید، از کمک حرفه ای نترسید. صحبت با یک مشاور تایید شده می تواند تفاوت را ایجاد کند. یک درمانگر نزدیک خود را در فهرست راهنمای مشاوره پیدا کنید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر