از برپایی نمایشگاه های هنری در مدارس تا قرار دادن تصاویر شهدای نام آور در میادین گلستان


به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، اسرافیل وزیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در هفته دفاع مقدس نمایشگاه آثار هنری برپا می شود. در مدارس استان گلستان برگزار شد.

وی از برگزاری برنامه های متنوع در هفته دفاع مقدس خبر داد و تصریح کرد: مراسم عطر افشانی و گلباران مزار این شهید مطهر با حضور دستگاه های نظامی، انتظامی و اجرایی استان در تمامی گلزارهای شهدا برگزار می شود. ، گرامیداشت یاد و خاطره شهدای منا، هماهنگی با شورای سیاست گذاری نماز جمعه برای سخنرانی پیام آوران، ایثار در نماز جمعه و هماهنگی با رسانه ها برای پوشش برنامه های هفته دفاع مقدس از جمله برنامه های شهید است. بنیاد در هفته دفاع مقدس.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان از اجرای پایش سلامت والدین شهدا و ایثارگران در هفته دفاع مقدس خبر داد و بیان کرد: از جمله برنامه های هفته دفاع مقدس در گلستان این امکان وجود دارد. برای برگزاری مسابقات نظامی و ورزشی مانند دارت، تنیس روی میز روزانه. وی به کوهنوردی، پیاده روی، تیراندازی و شطرنج اشاره کرد.

وزیری نصب تصاویر شهدای شاخص استان در میادین و خیابان ها را از برنامه های اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان عنوان کرد و ابراز داشت: تجلیل از افسران و رزمندگان ایثارگر هشت سال دفاع مقدس. از دیگر برنامه هایی است که در هفته دفاع مقدس در دستور کار این بنیاد قرار دارد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان با گرامیداشت چهل و دومین سالگرد دفاع مقدس گفت: حضور حماسی و سربلند مردم در هشت سال پاسداری از انقلاب اسلامی، آن را به الگویی بی نظیر برای همه آزادگان تبدیل کرد. در دنیا و مشت محکم بر دهان دشمنان انقلاب بود.

وزیری با اشاره به اینکه حفاظت از اسلام جز در راه شهدا امکان پذیر نیست گفت: رسانه ها باید تلاش کنند تا فرهنگ پاسداری، ایثار و شهادت را به جامعه منتقل کنند.

وزیری با بیان اینکه جنگ هشت ساله ما را قوی تر کرد، افزود: اگر جنگ هشت ساله نبود، این ژنرال های دلاور و مردان برجسته ظاهر نمی شدند و در میان ملت ظاهر نمی شدند.

وی گفت: هفته دفاع مقدس باعث شد این حرکت عظیم مخلصانه مردمی به وجود بیاید.

انتهای پیام/۸۳۰۱۹
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید