از پارک دوبل مقابل ایستگاه های صلواتی پرهیز کنید – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، سرهنگ رزاقی جانشین پلیس راهور. مطابق با برای حضور گروه جک ها عزاداری در اکثر معابر شهری و بازداشت تشریفات وی تصریح کرد: شهروندان در هنگام عبور و مرور باید به نکاتی توجه داشته باشند.

وی ادامه داد: توقف در مسیرهای مراسم منجر به مسدود شدن جاده ها و مشکلات ترافیکی می شود، بنابراین تاکید می کنم از فضاهای مجاز استفاده شود. از تخلفاتی مانند پارک غیر مجاز و پارک دوبل در این مناطق خودداری کنید.

رزاقی افزود: مطابق با از آنجایی که ایستگاه های صلواتی در حاشیه جاده ها قرار دارند، در این مکان ها دو توقف و توقف وجود دارد آه تو که باعث انسداد جاده می شود باید از آن خودداری کرد.

جانشین اپراتور پلیس راهنمایی و رانندگی تاکید کرد: از آنجایی که این روزها شهروندان محترم بیشتر با لباس های تیره به سر می برند، لازم است در شب از محل های مجاز با نور کافی تردد کنند. همچنین رانندگان باید با دقت کافی جلو بروند.

وی افزود: با توجه به مفاد پلیس راهنمایی و رانندگی برای ایجاد محدودیت های ترافیکی و محاصره جاده ها، رانندگان برای کمک به همکاران از پلیس راهنمایی و رانندگی. رانندگان محترم با توجه به آرامش جاده ها با سرعت مجاز و مطمئن رانندگی کنند تا شاهد حوادث ناگوار نباشند.

رزاقی گفت: همچنین با توجه به ممنوعیت تردد کامیون ها و وسایل نقلیه سنگین در این شب ها، رانندگان محترم فعال در حوزه بار فعالیت خود را به شب های بعد از تاسوعا و عاشورا موکول کنند.