استیلی: تحریک کنندگان ناسیونالیست با احساسات مردم بازی نکنند/ مشخص است که حاشیه ها از کجا می آید.


به گزارش خبرگزاری فارس، حمید استیلی درباره ماجرای اخیر برخی از بازیکنان تیم ملی و درخواست آنها از دو نماینده مجلس مبنی بر عدم دخالت در امور فوتبال، اظهار داشت: این اختلافات، تفرقه و تفرقه خط قرمز ماست و بازیکنان باید بدانند که مسئولیت خود را بر عهده دارند. خیلی سخت است و آنها فقط باید در مورد بازی خود نظر بدهند. در رابطه با انتخاب مربی و سرپرست فدراسیون اظهار نظر نکنند و وارد حاشیه شوند. منافع ملی مهمتر از منافع شخصی است.

وی افزود: مردم علاقه زیادی به فوتبال دارند و این اتفاقات برای اولین بار است که بازیکنان در مورد مربی و سرپرست فدراسیون اظهار نظر می کنند. بازیکنان فقط باید وظایف خود را انجام دهند و وارد هیچ میدانی نشوند. از دوستانی که به بازیکنان زنگ زدند و آنها را تحریک کردند خواهش می کنم با احساسات مردم بازی نکنند. اجازه دهید بازی خود را انجام دهند و اجازه ندهید وارد صندوق رای شوند.

منتخب تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: همه. طبق صحبتی که داشتم، تلفن افرادی که با بازیکنان تماس گرفتند و چند کد. همه چیز مشخص خواهد شد. این اتفاقات و ادبیات داستان ها هوشمند هستند و می دانند چیست.

استیل گفت: ما باید به اصل موضوع برویم. برای همه روشن است که دیگر نباید اسم بگوییم. وقتی این اتفاق می افتد، انتخابات فدراسیون است. لطفا بازیکنان بزرگ تیم ملی به این مسائل نپردازند و فوتبال خود را بازی کنند. باید به فکر مردم باشند چون با این اتفاقات در فوتبال روح مردم آسیب می بیند.

وی گفت: با بازیکنان صحبت کردم و گفتم اگر به این بازی ها بروند شاید بعد از یکی دو بازی تصمیم قاطع تری بگیریم.

مدیر تیم ملی در گفت و گو با برنامه شب های فوتبالی درباره اینکه آیا تصمیم قاطع تری برای چیدمان بازیکنان در نظر دارد یا خیر، توضیح داد: در این مورد اسکوچیچ باید تصمیم بگیرد، زیرا سرمربی تیم تصمیم می گیرد. انتخاب یا تعلیق بازیکن

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید