اسموتی پروتئین نعنا – عاشق مطابقت اندام شیرین


اسموتی پروتئین وانیلی با بیرون لبنیات با تکه های نعنا

روی “شامروک” حرکت کنید – ما در جاری مخلوط کردن عالی مدل مفید اجتناب کرده اند وعده غذایی مورد کنجکاوی خواهید کرد در روز عرف پدی هستیم با بیرون گلوتن، با بیرون لبنیات، وگان سرشار اجتناب کرده اند داروها مغذی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنتی اکسیدان های فراوان است.

این اصل وعده های غذایی نیز پر است ۲۰ خوب و دنج پروتئین طبیعی به مهار هوس، عضله سازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوزاندن چربی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رنگ بی تجربه زیبایش را اجتناب کرده اند اسفناج غنی اجتناب کرده اند داروها مغذی خواهد گرفت… ۹ اجتناب کرده اند رنگ مصنوعی خوراکی!

به همین دلیل، چه چیزی خاص را لذت ببرید (تولد ممکن است درست در این لحظه است!) را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه جستجو در این هستید کدام ممکن است در روز عرف پاتریک به سختی لذت ببرید، می توانید این وعده های غذایی را در کمتر اجتناب کرده اند ۲ دقیقه تهیه کنید. به معنای واقعی کلمه هستند می توانید آن را برای صبحانه با بیرون هیچ گناهی خواستن کنید!

داروها تشکیل دهنده آب نعناع

  • ۱/۴ فنجان اسفناج
  • ۱ عدد موز نوزاد منجمد
  • ۱ فنجان شیر جو دوسر یا شیر بادام شیرین نشده
  • ۳ برگ نعناع یا ۱ قطره عصاره نعناع
  • ۱ قاشق چایخوری چیپس شیرینی تلخ نوزاد (با بیرون شکر اضافه شده – ممکن است مدل لیلی را آرزو می کنم)
  • ۱ پیمانه پروتئین طبیعی وانیل LSF
  • نارگیل یا شلاق غیر لبنی تولید دیگری ({برای تزئین} – اختیاری)

الگو آبمیوه

تمام داروها فوق را به ترکیب کردن کن اضافه کنید. خوشایند ترکیب کردن کنید تا یکدست شود، سپس در یک واحد لیوان بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در صورت تمایل با تکه های شیرینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید همزن نارگیل اضافه کنید.

اصل العمل های بیشتری می خواهید؟

کد QR را در پایین پروتئین طبیعی LSF شخصی اسکن کنید تا کتاب اصل العمل رایگان شخصی را بدست آمده کنید یا کتاب اصل العمل را انتخاب کنید و انتخاب کنید خورده شدن بی ضرر ما را برای ۱۳۰+ تجزیه و تحلیل کنید!رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر