امنیت خط قرمز پلیس است/ برخورد قاطع با برهم زنندگان آرامش عمومی – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ حسین حسن پور در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان شفت اظهار داشت: با تمام توان از امنیت گیلان حفاظت خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه امنیت یکی از اساسی ترین نیازهای جوامع بشری است، افزود: پلیس در برقراری نظم و قانون با هیچ کس مخالفتی ندارد و برخورد با اغتشاشگران و ناقضان حقوق شهروندی با هماهنگی دستگاه قضایی امری حیاتی و تاسف بار است. قدرت.”

سرهنگ حسن پور با اشاره به ایثارگری شهدا در جنگ تحمیلی و دفاع مقدس ادامه داد: پلیس برای ایجاد امنیت با کسی مقایسه نمی شود و در سال های اخیر و تجربه ای که داریم ثابت شده است که حتی منافقین که با سلاح جنگیدند، نتوانستند به جایی برسند.”

جانشین فرمانده انتظامی گیلان با تاکید بر اینکه ۱۹ نیروی انتظامی در بحث عفاف و حجاب نقش اساسی داشتند اما به وظایف خود عمل نکردند افزود: دشمن یک روز پیاده نظام خود را مستقر نکرد و با تدبیر وارد شد. این اختلالات

جانشین نیروی انتظامی گیلان با تشکر از مردم و بیان اینکه در این دو هفته مردم خود را از معاندین جدا کرده اند، افزود: امنیت مهم است. ما در حوزه دفاعی هیچ مشکل و کمبودی نداریم و بر این اساس دشمن جرات حمله نظامی را ندارد.

سرهنگ حسن پور با بیان اینکه در مسائل اقتصادی، فرهنگی و سیاسی برای دشمن آرامش ایجاد کرده ایم افزود: امنیت یکی از نیازهای پلیس است و امنیت حرف اول و شرط زندگی است.

وی با تاکید بر اینکه امنیت خط قرمز پلیس است و با هرکسی که به این موضوع آسیب بزند برخورد جدی می شود، گفت: نظام ما اسلامی است، پلیس هم در داخل نظام اسلامی حرکت می کند و فردی که بی گناه باشد قطعا یک تذکر کافی است. او انجام می دهد، اما با متخلفان به شدت برخورد خواهد کرد.

جانشین فرمانده انتظامی گیلان ادامه داد: ما هم مشکلاتی داریم اما مسئولان در گذشته فضای مجازی را چنان باز گذاشتند که دشمن تعدادی از مردم را فریب داد و در این اغتشاشات شاهد بودیم.

در نهایت از زحمات سرهنگ عبدالعلی شعبانی قدردانی و سرهنگ ‘مجید تقی زاده’ به عنوان فرمانده جدید انتظامی شفت معرفی شد.