امنیت لباس عزا را کاملا برقرار می کنیم – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، سردار هوشنگ حسینی پنجشنبه شب در عین بشقاب وی در مسجد جامع اردبیل اظهار داشت: با آماده باش یگان های نیروی انتظامی و برگزاری جلسات توجیهی مبلغان مذهبی، روسای هیئت ها و محلات. ششتلاش ما بر این است که در ماه محرم و صفر امسال شاهد ثبات امنیت و آرامش در استان باشیم.

وی تصریح کرد: به دور از هرگونه اقدام جنبی، همه باید در تامین و ایجاد امنیت در شهرهای مختلف کمک کنند تا با حفظ شئونات اسلامی و دینی، برنامه های عزاداری ماه محرم و صفر برگزار شود.

فرمانده انتظامی استان اردبیل ماموریت مهم نیروی انتظامی را تامین امنیت و حفظ آرامش در جامعه عنوان کرد و گفت: در صورت بروز مشکلات و گره های ترافیکی در مسیر عزاداران تلاش می کنیم تا گذرگاه ایمن با حضور عزاداران ایجاد شود. همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی

سردار حسینی افزود: پلیس در کنار لباس پوشیده با پوشیدن لباس عزاداری حسینی سعی در برقراری امنیت قوی و کاهش تردد در میادین به ویژه در نقطه مرکزی شهر برای عبور آسان عزاداران و استقرار در مجلس تعزیه حسینی دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم سنتی برگزار شد بشقاب در مساجد مختلف اردبیل مراسم تشییع حسینی در پایتخت برگزار می شود حسینی گری همچنین علاوه بر حضور سپرده ها آغاز شد شش در مسیرهای عزاداری تاریخی، مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی و حرکت شبانه دسته های تعزیه نیز پس از گذشت ۲ سال از کرونا شرایط متفاوتی را فراهم کرد، بنابراین نیروی انتظامی علاوه بر تامین امنیت پایدار، تلاش خواهد کرد تا امنیت بیشتر مردم را تامین کند. عبور موکب ها و موکب ها.