انتصاب ۱۵ بازیکن تیم ملی فوتبال قطعی شد/ ۱۱ بازیکن داخلی چه کسانی هستند؟ – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهان


به گزارش خبرنگار مهر ، دور اول تمرینات تیم ملی فوتبال ایران با حضور بازیکنان بومی ۱۶ بازیکن کارلوس پیگیری شد. روش چیست؟ به این اردو دعوت شدند.

سرمربی تیم ملی ایران در حالی که بازیکنان منتخب شما از بازی های لیگ برتر ایران انتخاب به همان تعداد افرادی که بازیکنان لژیونر هستند انتخاب ساخته شده است.

روش چیست؟ اکنون با ۳۲ بازیکن برای موفقیت در جام جهانی ۲۰۲۲ یک قدم بردار ولی بر کسی پوشیده نیست، او چاره دیگری ندارد انتخاب ۲۶ بازیکن نهایی برای سفر به قطر وجود ندارد.

سرمربی تیم ملی ایران تصمیم نهایی را گرفته است مستقل مبتنی بر بر انتخاب ۱۵ بازیکن لژیونر را گرفته اند که فقط یکی از آنها مطرح است تردید برای حضور در مسابقات ملی فوتبال جهان.

انتصاب 15 بازیکن تیم ملی فوتبال قطعی شد/ 11 بازیکن داخلی چه کسانی هستند؟

روش چیست؟ در حالی که برای انتخاب بازیکنان باشگاه های محلی یک برنامه هفتگی ترتیب داده اند که طبق قوانین فیفا می توانند ۲۶ بازیکن را با خود به قطر ببرند. بنابراین با توجه به انتخاب ۱۵ بازیکن داخلی قطعی شده اند که تنها ۱۱ نفر می توانند توسط میزبان به این تعداد اضافه شوند.

بدون شک یکی از مولفه های پرتغالی که در بالا مشکلات فنی پیش بینی نشده بودن او هست ولی این مربی بعید است در سه برنامه باشد مال خودم قبل از اینکه بازیکنان محلی فرصتی برای سرحال شدن داشته باشند اردو بزنید وارد شدن دادن

روش چیست؟ در بین دروازه بانان داخلی، علیرضا بیرانوند از پیام نظام و سید حسین حسینی دعوت کرد. ولی با حضور تنها امیر عابدزاده گلر لژیونر چاره ای جز ترتیب دادن یکی از سنگرهای داخلی ندارد.

اقدامی مشابه آنچه در خط دفاع با آن روبرو می شود. محمدحسین کنعانی زادگان، شجاع خلیل زاده و صادق محرمی همگی گزینه های قدرتمندی برای حضور در خط دفاعی هستند تا او مجبور شود چند بازیکن داخلی را به صف کند.

برگشتن روش چیست؟ حضور مجدد احسان حاج صفی و امید ابراهیمی در خط هافبک بازیکنانی مانند مهدی مهدی پور برای ماندن در لیست نهایی خود کار سختی خواهد داشت.

با وجود مصدومیت سردار آزمون، خط حمله او با گزینه هایی برای لژیونرهایی چون مهدی طارمی، علی کولی زاده و کریم انصاری فرد تجهیز شده است، بنابراین احتمال حضور مهاجمی مثل مهدی وجود ندارد. بیا دیگه دوباره قرار دهید لیست روش چیست؟ ببینیم از همیشه کمتر شده یا نه.

حالا باید تیم میزبان را ببینیم روش چیست؟ چگونه با لژیونرها همسو می شوند تا رویای راهیابی به مرحله گروهی جام جهانی را برای هواداران فوتبال خانگی این کشور محقق کنند.