انهدام باند سارقان منزل در زنجان


به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان و به نقل از مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان زنجان، محمدعلی آدینه قانون در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی مشاهده چندین فقره سرقت از منازل در زنجان و استان های همجوار، مشکل باید با روش خاصی به ترتیب برخورد شود. کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت مشخص شد.

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان افزود: در این راستا با تلاش و رصد اطلاعاتی، کارآگاهان پلیس آگاهی استان با همکاری پلیس آگاهی استان همدان با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقات میدانی، ۴ سارق حرفه ای منزل را شناسایی کردند. در حوزه امنیتی استان زنجان تردد کردند که پس از هماهنگی با مراجع قضایی طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.

آدینه قانون افزود: در تحقیقات از خودروی متهم مقادیری جواهرات، پول و سایر اموال مسروقه کشف و برای شناسایی افراد فقدانی اقدامات قانونی در حال انجام است.

فرمانده انتظامی استان از شهروندان خواست تا هوشیار باشند. در صورت مشاهده جابجایی مشکوک افراد ناشناس به خصوص در ساعات پایانی شب، سریعاً از طریق تلفن ۱۱۰ یا تلفن ۱۳۰ به مرکز فوریت های پلیسی به مرکز فوریت های پلیسی اطلاع دهید و اشیاء قیمتی و قیمتی را در منزل نگهداری کنید.

پایان پیام/۲۳۰۸
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید