اولین پاویون شرکت های دانش بنیان در حوزه کشاورزی برگزار می شود


حامد ایرانی مدیر پنجمین نمایشگاه بین المللی آی فارم با اشاره به اهمیت توسعه کسب و کار در حوزه های مختلف کشاورزی و تبادل دانش و اطلاعات روز در این زمینه گفت: این رویداد با هدف ارائه آخرین دستاوردها و فناوری های روز در حوزه کشاورزی برگزار می شود. حوزه باغبانی، ساخت و ساز و تجهیز گلخانه، ماشین آلات کشاورزی، ادوات، تجهیزات و پهپادها، سیستم های نوین آبیاری و محصولات کشاورزی از ۳۱ تا ۲۴ شهریورماه در محل نمایشگاه بین المللی آفتاب تهران برگزار می شود.

وی با بیان اینکه نمی توان نقش و اهمیت شرکت های دانش بنیان را در توسعه صنعت کشاورزی نادیده گرفت افزود: برای اولین بار در برگزاری نمایشگاه های کشاورزی فضایی کاملا مستقل به شرکت های دانش بنیان اختصاص داده شده است.

ایرانی یادآور شد: از آنجایی که توسعه گلخانه ها و دوبرابر شدن ظرفیت آنها ظرف پنج سال در دستور کار وزارت جهاد کشاورزی قرار دارد، امسال و با تلاش انجمن تولیدکنندگان گلخانه ای کشور شاهد حضور حداکثری بیشترین تعداد گلخانه ها خواهیم بود. فعالان خوب این عرصه

به گزارش دبیرخانه نمایشگاه کشاورزی ایفارم، پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی ایفارم با همکاری و مشارکت انجمن ملی گلخانه سازان کشور و با حمایت وزارت جهاد کشاورزی، وزارت امور خارجه، اتاق اصناف کشاورزی ایران، نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان تهران و کمیته صادرات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی به همت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری تشکیل می‌شوند.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟