اونگر، خودروی SUV زیبای جیپ و اولین محصول بدون ۴WD (+ عکس)


عصر ایران است یکی از محصولات مهم ارائه شده در نمایشگاه خودرو پاریس امسال، اونگر جدید جیپ که از حمایت کامل کارشناسان برخوردار است. ارائه موفق جیپ در طراحی این Unger که به صورت کراس اوور ابعاد جمع و جور ارائه می دهد، یکی از دلایل اصلی این محبوبیت محسوب می شود.

Onger 2023 علاوه بر زیبایی طراحی، یک فناوری مدرن نیز در خانواده است جیپ این موتور از یک موتور الکتریکی با قدرت ۱۵۴ اسب بخار و گشتاور ۲۶۰ نیوتن متر استفاده می کند.

اونگر، خودروی SUV زیبای جیپ و اولین محصول بدون 4WD (+ عکس)

انرژی مورد نیاز برای تامین انرژی درایو الکتریکی Jeep Avenger توسط یک بسته باتری ۵۴ کیلووات ساعتی تامین می شود که به طور کامل در کیت موجود است. استلانتیس مراحل ساخت خود را طی کرده و محصولی کاملاً خانگی محسوب می شود. باتری مذکور برد ۴۰۰ کیلومتری را برای خودرو فراهم می کند.

باتری لیتیوم یونی از فناوری شارژ سریع پشتیبانی می کند که با کمک یک شارژر ۱۰۰ کیلوواتی می تواند باتری را از ۲۰ تا ۸۰ درصد در عرض ۲۴ دقیقه شارژ کند. اگر عجله دارید، تنها با ۳ دقیقه شارژ می توانید تا ۳۰ کیلومتر مسافت را طی کنید جیپ اونجر تضمین شود

جیپ بیان می کند که فناوری باتری توسعه یافته توسط استلانتیس بیش از ۲ میلیون کیلومتر گارانتی دارد. باتری در کف خودرو و زیر صندلی های جلو و عقب قرار می گیرد.

جیپ اونجر مدل جدید از نظر ابعادی برابر با ۴۰۰۸ میلی متر طول توسعه یافته است. فاصله آن از زمین ۲۰۰ میلی متر است.

جیپ اونجر

ظرفیت فضای بار جیپ اونجر ۳۸۰ لیتر گزارش شده است.

جالب اینجاست که این اولین محصول برند جیپ است که از نوع محور جلو بوده و از فناوری های Hill Assist و کنترل پایداری الکترونیکی (کشش) بهره می برد.

در آینده نزدیک تجهیزات مجهز به ۲ موتور الکتریکی با پشتیبانی از سیستم چهار چرخ محرک نیز توسط جیپ عرضه خواهد شد.