ایده ها مهم برای محدوده فراهم می کند زیبایی صحیح برای منافذ و پوست های ظریف


یافتن بهتر از آرایش ضد حساسیت برای منافذ و پوست های ظریف ممکن است مشکل برانگیز باشد. برای آن دسته اجتناب کرده اند ما کدام ممکن است منافذ و پوست حساسی داریم، هر تلاشی برای انجام عالی حرکت شکوه ممکن است زنگ خطری برای درماتیت تماسی باشد.

چون متاسفانه استفاده اجتناب کرده اند عبارت ضد حساسیت توسط گروه وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارو تایید نشده است. این آژانس اظهار داشت: «هیچ معمول هر دو تعریفی مورد استفاده قرار گیرد اجتناب کرده اند واژه هایپوآلرژنیک {وجود ندارد}. این اصطلاح به معنای هر چیزی است کدام ممکن است عالی نمایندگی خاص بخواهد به آن است تکنیک داشته باشد. این بدان معناست کدام ممکن است برندهای فراهم می کند زیبایی می توانند آن را برای هر محصولی با بیرون خواستن به تایید FDA اعمال کنند. کار را روی حیله و تزویر می تدریجی. تنها کاری کدام ممکن است می توانید انجام دهید استفاده اجتناب کرده اند برندهای اصلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شناسایی شده است است.

ایده ها شکوه برای منافذ و پوست های ظریف را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمایل قرمزی

لوازم آرایشی برای پوست های حساس
فراهم می کند زیبایی برای منافذ و پوست های ظریف

در گذشته اجتناب کرده اند استفاده اجتناب کرده اند محصول روی منافذ و پوست، آن را روی مچ بازو شخصی بررسی کنید. استفاده اجتناب کرده اند مقدار به سختی در نیمه خانه مچ بازو ممکن است آرم دهنده پاسخ منافذ و پوست به این فرمول باشد. اگر عالی محصول زیبایی (هر دو محصول مراقبت اجتناب کرده اند منافذ و پوست) باعث هر نوع تحریکی در مچ بازو شود، احتمالاً به صورت خواهید کرد نیز آسیب می رساند.

ملاحظه داشته باشید کدام ممکن است محصولاتی شبیه مداد ابرو کدام ممکن است بین موهای ابرو استفاده تبدیل می شود کمترین حساسیت را دارند. با این حال در تذکر داشته باشید کدام ممکن است کسب اجتناب کرده اند عالی برند اصلی فوق العاده سودمند {خواهد بود} را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند بروز مشکلات در بلند مدت جلوگیری می تدریجی. مداد ابرو اتود، لایه بردار هر دو فلورمار در وسط لیست کسب خواهید کرد. چون این برندها ملایم شدند.

مداد توجه یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند محصولاتی است کدام ممکن است درگیر آن نباشید. نکته مهم با اشاره به این محصول تصمیم آن همراه خود توجه است کدام ممکن است باعث اولویت ما تبدیل می شود. به گذشته تاریخی انقضا آن تمرکز کنید. اگر محصول گذشته تاریخی مونتاژ را انتخاب کنید و انتخاب کنید انقضا ندارد اجتناب کرده اند کسب آن . این هم بیشتر است عالی مداد توجه را محدوده کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید بخرید اجتناب کرده اند عالی آنلاین موقعیت یابی فروشگاهی قابل اعتقاد به همان اندازه در صورت انقضای محصول، امکان بازگرداندن آن وجود داشته باشد.

کنار هم قرار دادن‌سازی منافذ و پوست یکی اجتناب کرده اند مهم‌ترین سطوح آرایش روی منافذ و پوست‌های ظریف (مخصوصاً آنهایی است کدام ممکن است علاوه بر این حساسیت، قرمزی دارند). در همین جا تعدادی از نکته را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترفند برای منافذ و پوست های ظریف برای از گرفتن زیبایی ضد زنگ معرفی شده است شده است:

چرم را همراه خود عالی پاک کننده کسل کننده کنار هم قرار دادن کنید.

اولین مرحله برای کنار هم قرار دادن سازی منافذ و پوست، پاکسازی منافذ و پوست است. همراه خود تازه کردن صورت شخصی همراه خود عالی پاک کننده کسل کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب خوب و دنج آغاز کنید. همراه خود این جاری، بیشتر است در نوع شوینده ای کدام ممکن است استخدام می کنید {تجدید نظر} کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را به صورت فصلی تنظیم دهید. در ماه‌های سردتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید خشک‌تر، اجتناب کرده اند پاک‌کننده‌های روغنی برای حفاظت اجتناب کرده اند منافذ و پوست شخصی در هوای خنک بیشترین استفاده را ببرید. برای فصل خوب و دنج تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرطوب تر، اجتناب کرده اند چیزهای سبک تر شبیه فوم میسلار هر دو آب همراه خود مزایای آبیاری بیشترین استفاده را ببرید.

اجتناب کرده اند پاک کننده های روغنی بیشترین استفاده را ببرید.

پاک کننده روغن صورت
پاک کننده روغن صورت

روغن زدایی عالی راه هوشمند برای کنار هم قرار دادن کردن منافذ و پوست ظریف در گذشته اجتناب کرده اند آرایش است. این محصول حتی برای ظریف ترین منافذ و پوست ها به ابعاد کافی کسل کننده است. این روغن های پاک کننده اطمینان بخش همراه خود چرخ دنده مغذی شبیه روغن کرچک را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویتامین E بازسازی شده اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ویژه برای معامله با منافذ و پوست آلوده طراحی شدند. این شوینده به لطف اساس لیپیدی شخصی، ۹ تنها چربی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبوم اضافی را اجتناب کرده اند بین می برد، اما علاوه بر این پوششی مغذی برای منافذ و پوست تحمیل می تدریجی.

عالی مرطوب کننده طبیعی خوشایند تهیه کنید.

هنگامی کدام ممکن است منافذ و پوست خواهید کرد تازه تبدیل می شود، روی مرطوب کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید آبرسانی کانون اصلی کنید. استفاده اجتناب کرده اند رطوبت به منافذ و پوست ظریف ممکن است اجتناب کرده اند خشکی دفاع کردن تدریجی. منافذ و پوست خشک به سادگی تحریک تبدیل می شود، متعاقباً دفاع کردن همراه خود لایه ای اجتناب کرده اند رطوبت کلیدی است. عالی مرطوب کننده طبیعی مراقبت اجتناب کرده اند منافذ و پوست برای شما ممکن است برتر است. مرطوب‌کننده‌های شامل چرخ دنده تسکین‌دهنده شبیه بابونه می‌توانند به تسکین منافذ و پوست ظریف خواهید کرد کمک کنند. مرطوب کننده بابونه علائم تحریک را افزایش می بخشد. علاوه بر این بابونه، موادی شبیه کره مقاله، روغن آفتابگردان، آلوئه ورا را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن آمارانت به احیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرطوب شدن منافذ و پوست کمک می کنند.

شاید به همان اندازه به فعلی به این در نظر گرفته شده کرده باشید کدام ممکن است خواه یا نه منافذ و پوست خواهید کرد ظریف است هر دو خیر. ما ارائه می دهیم پاسخ خواهیم داد.

منافذ و پوست ظریف چیست؟

منافذ و پوست ظریف توسط عناصر مختلفی تحمیل تبدیل می شود. اجتناب کرده اند کم آبی کدام ممکن است باعث خشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خارش از حداکثر منافذ و پوست تبدیل می شود به همان اندازه تحریکات زیبایی گرفته به همان اندازه بیماری های پوستی (شبیه شعله ور شدن پسوریازیس، جوش ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگزما) ممکن است باعث تحمیل بافت ناراحتی در منافذ و پوست شود. حتی روزمره‌ترین نوع منافذ و پوست نیز می‌تواند فاصله‌ای اجتناب کرده اند حساسیت را تخصص تدریجی. مشاوره تبدیل می شود کدام ممکن است منافذ و پوست ظریف ساده عالی عارضه جانبی نیست، اما علاوه بر این عالی نوع منافذ و پوست است، از متنوع اجتناب کرده اند پسران را انتخاب کنید و انتخاب کنید دختران به طور مشترک اجتناب کرده اند فرم حساسیت پوستی مبارزه کردن می برند.

فرمول های دقیق را محدوده کنید

  • یکی اجتناب کرده اند بهترین مواردی کدام ممکن است هنگام استفاده اجتناب کرده اند محصولات روی منافذ و پوست ظریف باید در تذکر گرفت فرمول . {به دلیل} ناراحتی هایی کدام ممکن است بسیاری از اینها منافذ و پوست اجتناب کرده اند آن مبارزه کردن می برد، استفاده اجتناب کرده اند فرمول های سخت همراه خود چرخ دنده پرانرژی خاص، رایحه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر محرک های احتمالاً ممکن است باعث تحریک منافذ و پوست را انتخاب کنید و انتخاب کنید شدیدتر شدن منافذ و پوست ظریف شود.
  • حساسیت منافذ و پوست بیشتر اوقات ناشی اجتناب کرده اند فراهم می کند زیبایی است کدام ممکن است استخدام می کنید. {افرادی که} منافذ و پوست حساسی دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمایل قرمزی هستند به محصولاتی خواستن دارند کدام ممکن است منافذ و پوست آنها را تحریک نکند. همراه خود برای درمان این موضوع، طرفدار می‌شود برچسب‌های روی فراهم می کند زیبایی را جستجو کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در جستجوی رایج‌ترین محرک‌های پوستی باشید کدام ممکن است برای ادغام کردن عطرها، پارابن‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرمالدئید می‌شود. این چرخ دنده برای شما ممکن است خطرناک را انتخاب کنید و انتخاب کنید مخرب هستند. عطرها گاهی در لوسیون ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاک کننده ها پنهان می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید این اراده برای {افرادی که} منافذ و پوست حساسی دارند فوق العاده آزاردهنده باشد. علاوه بر این این، فرمالدئید به طور معمول است در فرمولاسیون استفاده تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است باعث پاسخ پوستی آلرژیک، به طور قابل توجهی در اشخاص حقیقی همراه خود منافذ و پوست ظریف شود.
  • خشکی منافذ و پوست ممکن است در نتیجه مشکلاتی شبیه عفونت شود، ویژه به ویژه برای {افرادی که} منافذ و پوست ظریف دارند. برخی اجتناب کرده اند ترکیبات پیشنهادی در فرمول محصول عبارتند اجتناب کرده اند هیالورونیک اسید، گلیسیرین، کره را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرامیدها. هر ۴ مورد اجتناب کرده اند این چرخ دنده به فریب دادن رطوبت، خورده شدن منافذ و پوست را انتخاب کنید و انتخاب کنید محافظت رطوبت برای جلوگیری اجتناب کرده اند خشک شدن اصولاً کمک می کنند.

هنگام محدوده عالی محصول زیبایی برای منافذ و پوست شخصی، فصل را در ذهن داشته باشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به هیچ وجه محصولات زیادی خریداری نکنید. قابل دستیابی است علائم آلرژی جدیدی تحمیل کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتوانید اجتناب کرده اند آن بیشترین استفاده را ببرید.

نویسنده: سارا اقبالی