بازدید استاندار مازندران از ورزشگاه وطنی/اعلام حمایت از ساخت کمپ ورزشی ماهفروجک


به گزارش خبرگزاری فارس از قائم شهر، استاندار مازندران در آستانه آغاز فصل جدید لیگ برتر فوتبال کشور با حضور در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر از ورزشگاه خانگی نساجی مازندران بازدید کرد.

ایزد سیفولاپور مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران در نشست تخصصی استاندار مازندران در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر ضمن قدردانی از زحمات دولت در زمینه آماده سازی ورزشگاه تاکنون و همچنین اشاره به برخی نواقص و نواقص موجود گفت: باشگاه نساجی» شایسته یک ورزشگاه با تمام امکانات لازم است. شرایط ورزشگاه شهید وطنی قطعی شده و به تدریج شرایط ورزشگاه شهید وطنی در حال تغییر است تا بتوانیم میزبان رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در این ورزشگاه باشیم.

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین دغدغه های باشگاه و هواداران عزیز در این سال ها عدم آموزش نساجی در مازندران به دلیل کمبود امکانات است، تصریح کرد: مراحل قانونی آن طی شده و به باشگاه نساجی سند رسمی داده شده است. و مجوز فعالیت

سیف الله پور با اعلام اینکه برای شروع پروژه در این زمینه جلسات مختلفی با مسئولان داشته ایم اما به نتیجه نرسیده ایم، گفت: حدادیان مالک باشگاه قصد دارد پروژه بزرگی را برای حفظ آبروی این استان اجرا کند. اعم از اینکه در زمینه برپایی کمپ ورزشی باشد یا گردشگری، اقامتی و تفریحی. و وجود دارد …

وی تصریح کرد: نتیجه اجرای این طرح و ایجاد چند صد شغل به نفع مردم این منطقه خواهد بود و مطمئنا با چنین فضایی باشگاه نساجی مازندران می تواند سالیان سال منشأ تاثیرگذاری در فوتبال و ورزش کشور باشد. برای آمدن. .

در ادامه سیدمحمود حسینی پور استاندار مازندران با تشکر ویژه از همه مردم زحمتکش پروژه استادیوم شهید وطنی و همچنین تشکر ویژه از رئیس جمهور برای حمایت از این پروژه که مطالبه مشترک ورزش دوستان مازندران بود، گفت: به گفته کارشناسان و هواداران پس از دستور اکید رئیس دولت با توجه به تکمیل پروژه در مدت ۴ ماه، اگرچه مدت کمی از آن زمان می گذرد، اما سرعت پروژه مطلوب گزارش شده و کار به پایان رسیده است. سخت افزاری که باید آماده می شد آماده است، اما شرایط خاصی مانند آماده سازی کامل چمن بسته به شرایط آب و هوایی وجود دارد و کمی زمان می برد.

وی با اشاره به اینکه برای ساخت کمپ بزرگ و بین المللی در ماهفاروجک کمک های لازم صورت می گیرد، گفت: مازندران یکی از بهترین مناطق آب و هوایی برای حضور بسیاری از کاروان های ورزشی در حوزه گردشگری ورزشی است. امکانات زیادی در این منطقه وجود ندارد..

استاندار مازندران از باشگاه نساجی خواست تا نقشه این کمپ و همچنین جدول زمانبندی کار را در اختیار عموم قرار دهد، تصریح کرد: ساخت این کمپ قطعا منشأ تحولات مختلفی در حوزه ورزش و ورزش خواهد بود. به ویژه جوانان استان و ایشان با تمام توان چنین طرحی را اجرا خواهند کرد ما حمایت خواهیم کرد.

به گزارش فارس، نساجی مازندران در هفته اول رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور روز جمعه ۳۰ مردادماه در خانه به مصاف مس کرمان می رود و باید دید که آیا ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر می تواند میزبان هفته اول باشد. لیگ یا نه!؟

انتهای پیام/۸۶۰۵۹/ج
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید