بانک ها حمایت لازم برای پرداخت وجوه ایجاد اشتغال را ندارند – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، فاطمه محمد بیگی ظهر چهارشنبه در نشست دانش آموزی با رئیس بنیاد شهید ایثارگران که در سالن اجتماعات پارک دانشگاه امام خمینی (ره) استان قزوین برگزار شد، اظهار داشت: قزوین مهد یک فرهنگ است. ایثار و شهادت از گذشته های دور، انقلاب با تقدیم شهدای انقلاب، شهدای دفاع مقدس، مدافعان حرم و مدافعان میهن زنده مانده است.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در شورای اسلامی تصریح کرد: متأسفانه شرکت هایی زیر مجموعه بنیاد شهید هستند که زیان ده هستند و از مسیر اصلی منحرف شده اند، به عنوان مثال قرارگاه جهان آرا پس از واگذاری آن به این نهاد. بخش خصوصی، خانواده های شهدا دیگر نمی توانند از اردوگاه بهره مند شوند.

این مسئول بیان کرد: امروزه بسیاری از خانواده های شهدا و جانبازان از شرایط معیشتی مناسب بی بهره اند و بسیاری از خانواده های شهدا مشکل معیشتی و مسکن دارند و باید این مسائل را تفسیر کرد.

وی ادامه داد: مشکل دیگر مختص وام های اشتغال زایی است و متاسفانه بانک ها حمایت و همکاری لازم را با طرح های اشتغال زایی ندارند.

این کارمند با آن تمام شد مطابق با در شرایط فعلی لازم است در خصوص اعطای وام های کم بهره با بانک ها تعامل جدی صورت گیرد.