با برندان هارت – بانک تناسب اندام آشنا شوید


دشمنی در دل

پایگاه خانگی: ایالت واشنگتن

زندگی کاری: بانکداری

عمر: ۳۹

برندان به عنوان یک متخصص بانک و پدر پرمشغله چهار فرزند (شامل نوزادان تازه متولد شده)، برای شارژ مجدد و متمرکز ماندن به یک حرکت خوب متکی است. وقتی بزرگ شد، تقریباً در هر ورزش موجود – فوتبال، چوگان، بسکتبال و بیسبال شرکت کرد. این شروع یک سبک زندگی فعال بود که هنوز هم با او وجود دارد و او را به چالش کشیدن مسابقات سوق داد و از او افراد بزرگی ساخت.

او که قبلاً دوچرخه سوار جاده بود، اخیراً زیبایی های تریل دویدن را کشف کرده است.

برندان می‌گوید: «من بیشتر عمرم را در جاده‌ها دویده‌ام و کمی حوصله‌ام سر رفته است، اما متوجه شده‌ام که دویدن در مسیرها ۱۰۰% کسل‌کننده نیست. چیزی در این محیط وجود دارد که دائماً در حال تغییر است و صلح آمیز است.»

خودتان را به عنوان یک ورزشکار یا یک فرد فعال چگونه توصیف می کنید؟

“من دوست دارم بیرون باشم. وقتی کوچکتر بودم و بچه های کمتری داشتم، دوچرخه سواری طولانی مدت می کردم، اما با خانواده جوان و زمان کار و زندگی پرمشغله می تواند مشکل ساز باشد.”

ورزش شما چیست؟

“این روزها سخت است که زمان زیادی برای انجام هر کاری به جز دویدن در اوایل صبح پیدا کنیم. من گروهی عالی از مردم را پیدا کردم که در بیشتر صبح ها می دوند. ما خودمان را “گرگ های گاوچران منطقه” می نامیم. این چیز بسیار سرگرم کننده ای است که ما را به ارمغان می آورد. همه با هم. و ما را فعال نگه می دارد.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر