با برندان هارت – FitnessBank آشنا شوید


یک دونده در قلب

پایگاه خانگی: ایالت واشنگتن

زندگی کاری: بانکدار

سن: ۳۹

برندان به‌عنوان یک بانک حرفه‌ای و پدر پرمشغله چهار فرزند (از جمله یک نوزاد تازه متولد شده)، برای شارژ مجدد و متمرکز ماندن روی یک حرکت خوب حساب می‌کند. وقتی بزرگ شد، تقریباً در هر رشته ورزشی در دسترس ثبت نام کرد – فوتبال، چوگان، بسکتبال، بیسبال. این شروع یک سبک زندگی فعال بود که امروزه با او باقی مانده است و او را به مسابقات چالش برانگیز سوق می دهد و او را با افراد بزرگ آشنا می کند.

او که قبلا یک دوچرخه سوار جاده ای بود، اخیراً زیبایی دویدن در مسیر را کشف کرده است.

برندان می‌گوید: «بیشتر عمرم در جاده‌ها دویده‌ام و کمی حوصله‌ام سر می‌رود، اما دویدن در مسیرها را ۱۰۰% خسته‌کننده نمی‌دانم. “چیزی در مورد آن محیط همیشه در حال تغییر و بسیار آرام است.”

خودتان را به عنوان یک ورزشکار یا یک فرد فعال چگونه توصیف می کنید؟

“من دوست دارم بیرون باشم. وقتی کوچکتر بودم و بچه‌های کمتری داشتم، دوچرخه‌سواری طولانی می‌کردم، اما خانواده‌ای جوان و زندگی کاری پرمشغله می‌تواند مشکل‌ساز باشد.»

برنامه تمرینی شما چیست؟

«این روزها به سختی می توان زمان زیادی را برای انجام هر کاری غیر از دویدن صبح زود پیدا کرد. من گروه بزرگی از مردم را پیدا کرده ام که بیشتر صبح با آنها می دوم. ما خود را «گرگ‌های گاوچران منطقه (@districtcoywolves)» می‌نامیم. این یک چیز سرگرم کننده است که ما را گرد هم می آورد و ما را فعال نگه می دارد.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر