با جسیکا هیوز – Fitness Bank آشنا شوید


مامان در حال حرکت

پایگاه خانگی: رازول، جورجیا

زندگی خانگی: هادسون و مادر هنلی

زندگی کاری: مربی شخصی، وبلاگ نویس

عمر: ۳۲

جسیکا هیوز زنی در حال حرکت است. مربی شخصی دارای گواهینامه ACE. جلوه دیجیتال مهمتر از همه، مامان پرمشغله به هادسون ۶ ساله و هنلی ۳ ساله. او از سال ۲۰۱۵ به مشتریان آموزش می دهد و اشتیاق واقعی برای کمک به زنان برای تبدیل شدن به سالم ترین خود دارد.

تولد پسرش بود که چشمان او را به اهمیت سلامتی باز کرد و جسیکا را الهام بخش کرد که نه تنها خوش اندام شود، بلکه به دیگران نیز کمک کند تا این کار را انجام دهند.

جسیکا، مادر مجردی که در رازول، جورجیا زندگی می‌کند، می‌گوید: «من همیشه یک ورزشکار بوده‌ام، اما تولد هادسون مرا به سطح جدیدی از آمادگی جسمانی رساند. برای من مهم بود که به پسرم – و بعداً به دخترم – یاد بدهم که یک سبک زندگی سالم داشته باشد.

مادر شدن آغاز مرحله جدیدی در حرفه جسیکا نیز بود. این نیروی محرکه برند Happy Hughes است که شامل مربیگری شخصی، مراقبت های چندگانه درجه یک و یک قبیله رسانه های اجتماعی با بیش از ۱۰۰۰۰۰ نفر است.”

ورزش شما چیست؟

“من عاشق وزنه زدن و انجام تمرینات دایره ای هستم. بعد از تولد پسرم، می خواستم قوی تر باشم – به اندازه ای قوی باشم که او را بلند کنم و با او بازی کنم و برای او قوی باشم. با ۱۰ دقیقه شروع می کنم. گرم کردن HIIT، و با ۵۰ دقیقه وزنه برداری که نواحی خاصی از بدن من را هدف قرار می دهد، دنبال کنید. من همچنین عاشق یوگا و رقصیدن با دخترم هستم. او یک بازیگر جوان است و در حال حاضر در اینستاگرام بسیار محبوب است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر