با جیمز ولبورن – بانک تناسب اندام آشنا شوید


و چه ماجراجویی او در مسیر با انواع حیات وحش روبرو شد، اما خوشبختانه هیچ گرگ و درختی وجود نداشت – اما او صدای گرگ ها را شنید. جیمز می‌گوید که هر بار که در طول شب صدای زوزه‌های گرگ‌ها را می‌شنود، بر روی ستون فقراتش غاز می‌ریزد. او ۲۱ گوزن، شش عقاب طاس، صدها گوزن، صدها بز کوهی، صدها آهو قاطر، دو روباه، شش بز کوهی و بچه های آنها را کشف کرده است. او با گله ای از اسب های وحشی در برکه ای در وایومینگ برخورد کرد. اسب نر به سرعت به سمت جیمز دوید، در فاصله ۲۰ فوتی ایستاد، پا بر روی پاهای او گذاشت و در صورتش خرخر کرد. سپس تمام گله به سمت خود چرخیدند و رعد و برق در سراسر دشت می پیچیدند، رگ های آن در باد می وزد.

جیمز می‌گوید که پیاده‌روی در این مسیر به برنامه‌ریزی برای آب و غذا بستگی دارد. زمانی که در بیابان نیومکزیکو شروع به کار کرد، مجبور شد آب را از مخازن گاو تامین کند. سپس در کوه های کلرادو، او توسط یخ سرد و جریان های آب شیرین خراب شد. یک بار در حوضه بزرگ وایومینگ، به مخازن گاو بازگشت. غذای جاده ای از وعده های غذایی کوله پشتی خشک تشکیل شده است. جیمز می‌گوید که نمی‌تواند غذای کافی را در جاده حمل کند، بنابراین هر پنج تا شش روز یک بار که به شهر می‌رسد، تا آنجا که می‌تواند غذا می‌خورد. یک بار، جیمز در رستورانی در گرند لیکس، CO، آنقدر غذا سفارش داد که دو خدمتکار آن را روی میز او آوردند. او آخرین لقمه را خورد.

جیمز به دلیل مصدومیت مجبور شد در ماه ژوئن یک ماه مرخصی بگیرد و به همین دلیل امسال نتوانست پیست را به پایان برساند. امسال، جیمز از نیومکزیکو به دوبویز، وایومینگ سفر کرد و در آنجا توقف کرد تا زمستان سخت را منتظر بماند. او ۱۹۱۵ مایل را طی کرده است و در بهار راه را برای پایان دادن به آخرین ۱۱۸۵ مایل ماجراجویی بزرگ خود در پیش خواهد گرفت.

به وب سایت او مراجعه کنید دلیلی برای ماجراجو بودن برای کسب اطلاعات بیشتر و اهدا می کند برای حمایت از پرونده او

سریع بگیر

کفش پیاده روی مورد علاقه: بروکس کاسکادیا در جاده، جیمز تاکنون شش جفت کفش را پشت سر گذاشته است. او قبل از اینکه به جفت دیگری نیاز داشته باشد، ۴۰۰ مایل از یک جفت می‌رود.

مکان مورد علاقه برای وقت گذرانی: کوه های سان خوان در کلرادو و رشته رودخانه بادی در وایومینگ. این رشته‌کوه مناظر خیره‌کننده‌ای را ارائه می‌دهد. من عاشق قله‌های گرانیتی عظیم، زرق و برق‌آلود و زیبای آن‌ها شدم که تا آسمان بالا می‌آیند.»

غذای مورد علاقه در جاده: غذای خشک شده منجمد گوشت گاو کوهستانی، مرغ و کوفته. “من خیلی خورده ام، این دو طعم آخری هستند که می توانم تحمل کنم.”

ردیاب فعالیت مورد علاقه: فیت بیت

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر