با دکتر ژیل لامارش – بانک تناسب اندام آشنا شوید


فرانسوی شایسته

پایگاه خانگی: ماریتا، جورجیا

زندگی کاری: نایب رئیس دانشگاه زندگی پیشرفته

زندگی شخصی: ازدواج با دکتر ملیسا بریسکو لامارچ، متخصص کایروپراکتیک. پدر و پدربزرگ

عمر: ۶۴- مسعود

دکتر جیل لامارش دویدن رقابتی را در دبیرستان شروع کرد و هرگز به عقب نگاه نکرده است. این آغاز تعهد او به تناسب اندام و سلامتی بود که او امروز به عنوان مدیر عامل پرمشغله در دانشگاه زندگی در ماریتا به پذیرفتن آن ادامه می دهد. شش سال پیش، میزبان اولین Run Lights of Life 5K بود، مسابقه‌ای که از طریق نمایشگر تعطیلات سالانه پردیس با بیش از ۱.۵ میلیون چراغ LED اجرا می‌شود.

دکتر لامارش می گوید: «این نژاد مورد علاقه من است. “میزبانی برای من مناسب است زیرا بیشتر عمرم را دویده ام. اکنون به دلایل سلامتی و برای تناسب اندام می دوم. و البته از آنجایی که فرانسوی هستم، عاشق غذای خوب هستم. بنابراین دویدن من را تناسب اندام نگه می دارد و به من امکان می دهد از این ورزش لذت ببرم. غذاهایی که برای من ارزش قائل هستم.”

مکان مورد علاقه شما برای دویدن چیست؟

“من چند بار در هفته می دوم، و دوست دارم مسیرهای کوهستان کنسو را بدوم. وقتی سفر می کنم، بیشتر می دوم و از دویدن برای تجربه شهر استفاده می کنم. به خصوص دوست دارم در اروپا – کپنهاگ، رم، پاریس بدوم. قبل از اینکه بیشتر مردم از خواب بیدار شوند، کاوش کنید، مردم را تماشا کنید که مغازه‌هایشان را باز می‌کنند، و پیاده‌روها را جارو می‌کنند، برای روز آماده شوید. دیدن دنیا که از خواب بیدار می‌شود، زیبایی دارد.”

چگونه مراحل کار را در روز انجام می دهید؟

“من فکر می کنم مهم است که به خودتان پایبند باشید و سلامتی خود را در اولویت قرار دهید. ایجاد ورزش و فعالیت در روز من را از نظر ذهنی، بدنی و روحی سالم نگه می دارد. من هیچ رکوردی را در دویدن هایم شکسته نمی شوم، اما” ما می‌توانیم رهبران خدمتگزار بهتری باشیم، زمانی که روتینی داشته باشیم که ما را تناسب اندام و فعال نگه می‌دارد.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر