برنامه روز دوم کشتی قهرمانی جهان اعلام شد/ ۲ طلا در انتظار ایران و آمریکا


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دومین روز از رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان روز جمعه پیگیری می شود که کشتی گیران کشورمان در مرحله مقدماتی وزن ۳ ثانیه به روی تشک رفتند. همچنین حسن یزدانی و محمد نقدی در فینال و امیرحسین زارع در رده بندی به مصاف حریفان خود می روند.

برنامه پر شده روز دومین به شرح زیر خوب:

در وزن ۵۷ کیلوگرم ۳۱ نفر، علیرضا سرلک در دور نخست به مصاف وانگ هو ژو از چین می رود و در صورت پیروزی در دور دوم مقابل این مبارز، به مصاف علی عباس رضازاده از آذربایجان و سانگ وون کیم از کره جنوبی خواهد رفت. رفتن

در دسته ۷۴ کیلوگرم ۳۴ نفر، یونس امامی پس از استراحت در دور اول به مصاف انریکه پرز کاستیلانوس از گواتمالا می رود. آندروزی استونی را ترک می کند.

در وزن ۷۹ کیلوگرم محمد نخودی در مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۵ بر ۴ از سد واسیل میهایلوف از اوکراین گذشت و راهی فینال شد. وی در این دیدار به مصاف جردن باروز قهرمان المپیک و جهان از آمریکا می رود.

در وزن ۸۶ کیلوگرم حسن یزدانی در نیمه نهایی بوریس ماکویف دارنده مدال نقره جهان از اسلواکی را با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست داد و راهی فینال شد. وی در دیدار پایانی به مصاف دیوید تیلور قهرمان المپیک و جهان از آمریکا می رود.

در وزن ۹۲ کیلوگرم وزن ۲۳ نفر، کامران قاسم پور پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با آدلان ویسخانوف از فرانسه مبارزه می کند.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم زارع در دیدار نیمه نهایی با نتیجه ۴ بر ۲ طاها آکگل قهرمان جهان و المپیک از ترکیه را شکست داد و راهی دیدار رده بندی شد. حریف او در این دیدار برنده نبرد دانیل لیگتی از مجارستان و دسی از کانادا است.

انتهای پیام/




این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید