بریتانیا پیشرو در بی‌اعتنایی به سلامت روان است


یک مطالعه جهانی جدید نشان داده است که بریتانیا شاهد تغییر بزرگی در نگرش نسبت به سلامت روان بوده است

در یک مطالعه جهانی که نظرات ۱۱۰۰۰ شهروند را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده است، نشان داده شده است که بریتانیا پیشرو در بی‌اعتنایی به شرایط سلامت روان است.

مطالعه سلامت ذهن AXA نشان داد که علیرغم این واقعیت که این کشور دارای بالاترین سطح بیماری روانی در اروپا است، نگرش بریتانیا نسبت به سلامت روان با این همه گیری تغییر کرده است، به طوری که نیمی از مردم در بریتانیا معتقدند که انگ در حال کاهش است. در نتیجه کووید-۱۹، در مقایسه با یک سوم اروپایی‌هایی که همین اعتقاد را دارند.

این مطالعه وضعیت فعلی «سلامت ذهن» را در میان ۱۱۰۰۰ نفر در ۱۱ کشور و منطقه در سراسر اروپا و آسیا مورد بررسی قرار داد. محققان سپس تصویری دقیق از نحوه عملکرد ذهنی افراد در اوج همه‌گیری و فراتر از آن، با توجه ویژه به بررسی چگونگی شناسایی و اصلاح مشکلات و تغییرات اجتماعی قابل توجهی که به دلیل وقایع دو سال گذشته رخ داده است، ایجاد کردند. .

از هر پنج نفر دو نفر (۳۷%) حداقل یک بیماری روانی را تجربه می‌کردند و ۲۴% به‌عنوان «مبارزه» گزارش شدند – اعداد نگران‌کننده‌ای که گستردگی بحران سلامت روان را نشان می‌دهد که مدتی است هشدار داده شده است. به طور همزمان، تقریباً نیمی از بریتانیایی‌ها احساس می‌کنند که بهتر می‌توانند تشخیص دهند که چه زمانی ممکن است به حمایت نیاز داشته باشند، و ۴۶ درصد گزارش کردند که اکنون نسبت به قبل از همه‌گیری، نسبت به دیگران دلسوزی بیشتری دارند.

گفته می‌شود این تحقیق تصویری از یک کشور در حال تکامل ترسیم می‌کند و به تجربه جمعی بیماری همه‌گیر به عنوان کاتالیزور برای نگرش مهربان‌تر و پذیرنده‌تر اشاره می‌کند. ۵۸ درصد از پاسخ دهندگان گفتند که دوستی آنها معنادارتر شده است و ۴۲ درصد از کارمندان در حال حاضر اظهار داشتند که احساس ارتباط قوی تر با همکاران برای سلامت روان آنها مهم است.

اما، در حالی که بسیاری از افراد ممکن است تغییری را در رویکردهای خود تجربه کرده باشند، سطوح بالای شرایط بهداشت روانی نیاز به افزایش حمایت از کارمندان را در محل کار نشان می‌دهد – تنها ۴۰ درصد از پاسخ‌دهندگان موافق هستند که کارفرمای آنها حمایت خوبی در این زمینه ارائه می‌کند. سلامت روان.

دکتر الیور اسکات کوری، مدیر تحقیقات در این باره گفت: «این بیماری همه‌گیر شبکه‌های اجتماعی ما را مختل کرده و ما را مجبور به ایجاد روابط جدید نزدیک‌تر به خانه کرده است. kindness.org. «مهربانی راهی عالی برای پیدا کردن دوستان جدید است و همه‌گیری فرصت‌های زیادی برای کمک به دیگران ارائه کرده است.

همانطور که این مطالعه نشان می دهد، مردم از این فرصت ها استفاده کرده اند. و مطابق با تحقیقات قبلی، آنها دریافته‌اند که کمک کردن به دیگران بسیار ارزشمند است. در نتیجه، مردم آمده اند تا جوامع محلی خود را مکان های دوستانه تری ببینند. امیدواریم مردم این مهارت‌های اجتماعی تازه‌یافته را با خود به محل کار خود بازگردانند، جایی که حمایت و همکاری متقابل کلید یک شرکت شاد و سالم است.»


نیاز به پشتیبانی دارید؟ با استفاده از counseling-directory.org.uk با یک متخصص تماس بگیرید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر