بودجه ۱۴۰۲ شهرداری تبریز با هوشمندسازی آمار مشکلات شهروندان بسته شد.


به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، یعقوب هوشیار امروز در دور دوم انتصابات شهرداری منطقه ۶ تبریز، اظهار داشت: بازدید از محلات و دیدار با نخبگان و قرار ملاقات ها و همچنین ملاقات حضوری با شهروندان، بودجه ریزی را برای شهرداری ها انجام می دهد. ۱۴۰۲ هوشمندتر و بر اساس نیاز شهروندان پایه باید قفل شوند.

وی افزود: مبنای جلسات انتصاب، بررسی دقیق مشکلات و معضلات شهری در سطح مناطق ده گانه شهر تبریز است. برخی از موضوعات مطرح شده در این انتصاب چند سالی است که شهروندان تبریزی را نگران کرده است.

هوشیار گفت: در دور اول انتصاب، مشکلات شهری در مناطق ده گانه به طور دقیق احصاء شد و هدف اصلی از دور دوم انتصاب بررسی مصوبات و اقدامات بود.

وی ادامه داد: در تلاش هستیم تا با همدلی مسئولان استانی و شهرستانی با انتصابات، مدیریت شهری هماهنگ ایجاد کنیم چرا که جلسات انتصاب در کمترین زمان ممکن در رفع مشکلات شهرستان موثر بوده است.

شهردار تبریز گفت: این انتصاب به منظور ساماندهی مشکلات شهروندان و رفع آنها در کمترین زمان ممکن در نظر گرفته شده است و امیدواریم نتیجه و برآیند اصلی آن افزایش رضایتمندی شهروندان باشد زیرا تحقق خواسته اصلی ماموریت و موفقیت شهرداری در گرو رضایت روزافزون شهروندان است.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید