بیانیه MHA در مورد تیراندازی به Thousand Oaks


نویسنده: پل گونفردو، رئیس و مدیرعامل

“امروز صبح، با وحشت یک تیراندازی جمعی دیگر از خواب بیدار شدیم – این بار در یک کلوپ شبانه در جنوب کالیفرنیا. نادیده گرفتن شوک چنین اخباری سخت است و در این مرحله اولیه نمی توان انگیزه ۲۸ ساله را تعیین کرد. -تیرانداز قدیمی

“آنچه که ما می دانیم این است. خانواده های ۱۲ نفری که جان خود را از دست دادند و صدها نفری که تا آخر عمر از این رویداد جان سالم به در بردند تحت تأثیر قرار خواهند گرفت. مدت طولانی پس از بهبود زخم های جسمی، آسیب باقی خواهد ماند. بسیار مهم است که ما این را بشناسید و درک کنید و هر کاری که می توانیم انجام دهیم تا کمک و حمایتی را که این افراد، خانواده ها و عزیزان به آن نیاز دارند، ارائه کنیم.

اگر قاتل تحت درمان روانی مناسب قرار می گرفت، هرگز نمی دانیم که آیا می شد از این فاجعه جلوگیری کرد. اما می دانیم که اغلب در این کشور برای درمان بیماری های روانی تا مرحله ۴ صبر می کنیم. بسیاری از افرادی که برای انواع بیماری های روانی، از جمله PTSD نیاز به درمان دارند، به دلیل عدم دسترسی و مقرون به صرفه بودن، نمی توانند آن را دریافت کنند – و بسیاری از سیاست گذاران مجبورند قبل از جستجوی کمک تا مرحله بحران صبر کنند.

زمان آن فرا رسیده است که هر روز بر روی رفاه عمومی جسمی و روانی همه هموطنانمان سرمایه گذاری کنیم. مانند سایر شرایط، ما می‌توانیم و باید به نگرانی‌ها و علائم سلامت روان رسیدگی کنیم و یک اقدام مناسب در مسیر سلامت عمومی برنامه‌ریزی کنیم. پیشگیری، شناخت و مداخله اولیه برای بهبودی ضروری است.

«زمان آن فرا رسیده است که قبل از وقوع بحران‌ها دست به کار شویم تا از بروز آن‌ها و غم و اندوه وحشتناکی که همیشه در پی خود باقی می‌گذارند جلوگیری کنیم.

«سلامت روان آمریکا به کار برای خدمات پیشگیری و مداخله زودهنگام، برای یکپارچگی، برای خدمات همتا به همتا، و در تمام خدماتی که منجر به بهبودی می‌شوند، برای محافظت از مزایای سلامت روان ضروری که مردم به آن نیاز دارند، برای محافظت از برابری، ادامه خواهد داد. و برای گزینه های مراقبت، خدمات و حمایت از افراد، افرادی که نگرانی های مربوط به سلامت روان دارند، ما صمیمانه امیدواریم که همه کارمندان ما همین کار را انجام دهند – و قبل از صحبت کردن، اقدام کنند.

MHA همچنین افراد را تشویق می‌کند تا از منابع برنامه آنلاین غربالگری و پشتیبانی ۲ (S2S) (www.MHAScreening.org) برای یافتن کمک و پشتیبانی استفاده کنند. اگر شما یا کسی که دوستش دارید از اتفاقی که افتاده احساس ناراحتی می‌کنید و به کسی نیاز دارید که با او صحبت کنید، لطفاً با شماره ۱-۸۰۰-۲۷۳-TALK (8255) تماس بگیرید یا MHA را به ۷۴۱-۷۴۱ پیامک کنید.

“در روزها و هفته های آینده، ما امیدواریم که بینشی به دست آوریم که چرا این نوع خشونت رخ می دهد – ظاهراً بدون دلیل – و چرا به نظر می رسد که چرا شاهد این اعمال خشونت آمیز هستیم. افکار و دعاها کافی نیستند – باید پیدا کنیم. راه‌هایی برای جلوگیری از وقوع این حوادث».رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر