تالار اداری استان بوشهر برای مراسم عروسی استفاده می شود – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانکمال صالح احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تسهیل در امر ازدواج جوانان از اولویت های مهم در دستور کار است و طرح ها و برنامه های مختلفی در این زمینه در سطح استان بوشهر خواهیم داشت.

وی به عنوان یکی از برنامه های مهم، تامین مکان مناسب برای مراسم ازدواج جوانان را برشمرد و افزود: برای مراسم ازدواج جوانان پیش بینی شده است که فضاهای مناسبی در دستگاه های اجرایی در این زمینه برای جوانان فراهم شود.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر افزود: در این راستا دستگاه های اجرایی استان بوشهر موظفند ۲۰ درصد از فضای سالن ها، سالن ها، اماکن ورزشی و فرهنگی را در اختیار جوانان برای برگزاری مراسم عروسی قرار دهند. رایگان.

وی از برگزاری ۳۰۰ برنامه تربیت بدنی و ورزشی در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: در نیمه نخست امسال یک هزار و ۲۰۰ برنامه فرهنگی ورزشی در نقاط مختلف استان بوشهر برگزار شد.

صالح احمدی با اشاره به راه اندازی و تجهیز ۲۵ خانه ورزش در روستاهای استان بوشهر در دولت سیزدهم خاطرنشان کرد: برای تحقق این امر ۳.۷ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.