تاکنون هیچ معترضی در تهران کشته نشده است/ تاکنون ۴ نیروی انتظامی و بسیج کشته شده اند


فارس نوشت: با وجود سوءقصدهای متعدد ضد انقلاب در پایتخت، هیچ معترض در تهران کشته نشده است، این در حالی است که تاکنون ۴ نفر از نیروهای انتظامی و بسیج کشته شده اند.

به گزارش فارس؛ پیگیری منابع آگاه حاکی از آن است که از زمان شروع ناآرامی ها، علیرغم تلاش های جدایی طلبان برای کشتن آنها، هیچ معترضی در تهران در جریان ناآرامی های اخیر کشته نشده است. این در حالی است که نیروهای بسیج و فراجا در پایتخت ۴ نفر از مردم امنیت را به شهادت رسانده اند.

اولین شهید شهر تهران حسین تکی پور بود که در روزهای اول مهرماه بر اثر حمله شورشیان به شدت مجروح شد و ساعاتی بعد در بیمارستان بقیه الله به شهادت رسید.

پوریا احمدی، پاسدار بسیجی که در جریان اغتشاشات ۹ شهریور بر اثر ضربات چاقو متعددی بر اثر شدت جراحات وارده شده بود، ۲۱ مهرماه جان باخت.

شانزدهم مهرماه سلمان امیراحمدی که برای حفظ امنیت مردم در حال مبارزه با فتنه گران بود در جریان اغتشاشات محله امامزاده حسن تهران به شهادت رسید.

سوم مهرماه آخرین شهید پایتخت تقدیم امنیت مردم تهران شد، ستوان «مهدی لطفی» یگان امداد فاتب که در قالب قطعات موتورسیکلت در حال انجام ماموریت بود دچار سانحه شد و به شهادت رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس، در ناآرامی های اخیر، ابزار و سلاح سرد و گرم زیادی از شورشیان کشف و ضبط شد، اما فرماندهان پلیس و امنیتی به ماموران توصیه کرده اند که حتی برای دفاع از خود از تیرهای جنگی استفاده نکنند.