تبریز پیست هاکی روی یخ ندارد/ تمرین بازیکنان در تهران – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، ارسلان علیجانی منفرد شامگاه پنجشنبه در جمع خبرنگاران در تبریز اظهار داشت: تبریز و آذربایجان شرقی ظرفیت و پتانسیل خوبی در رشته هاکی دارند اما متاسفانه در این شهر زمینی وجود ندارد و بازیکنان مجبورند یک رشته تمرین کنند. یا دو جلسه سفر به تهران.

وی با تاکید بر اینکه ساخت چنین زمین هایی با توجه به هزینه های بالای ساخت و نگهداری باید توسط اداره کل ورزش و جوانان و شهرداری پیگیری شود، ادامه داد: در تبریز پتانسیل نرم افزاری وجود دارد اما متاسفانه این شهر فاقد امکانات سخت افزاری است. برای هاکی روی یخ

نائب رئیس شورای هاکی آذربایجان شرقی گفت: متأسفانه مسئولان استانی ما را نمی بینند و از عملکرد و عملکرد ما اطلاعی ندارند و از رسانه ها می خواهیم ما را به مسئولان معرفی کنند تا بتوانیم هاکی روی یخ را در تقویت کنیم. تبریز.

منفرد گفت: متاسفانه با وجود احداث زمین های یخی در جزیره کیش و تهران، هیچ اقدامی برای ساخت مجموعه هاکی روی یخ در تبریز صورت نگرفته است.

وی افزود: من به عنوان نماینده ایران اولین مربی هستم که کارت مربیگری هاکی روی یخ را دریافت کردم و در یک دوره مربیگری ۸ روزه در کره جنوبی شرکت کردم و این دوره برای کشورهایی برگزار شد که وارد رشته هاکی روی یخ شدند. او ابتدا به ایران، مکزیک، هند و چند کشور دیگر اشاره کرد.