تبلور اقتصاد مقاومتی در روسیه به سمت تحریم های غرب


به گزارش خبرگزاری فارس اجتناب کرده اند تهران، غرب به مدیریت آمریکا همراه خود دامن زدن به فشار بین روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین کدام ممکن است جدا از همسایه شخصی اساس های قومیتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیبایی شناختی زیادی دارد، بین ۲ ملت همسایه فاجعه را انتخاب کنید و انتخاب کنید نبرد تحمیل کرد.

مقامات های غربی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناتو به طور استاندارد اوکراین را همراه خود روسیه تنها می گذارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعلام کردن می کنند کدام ممکن است روسیه را اجتناب کرده اند طریق تحریم های مالی متوقف می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند یکپارچه نبرد جلوگیری می کنند. اکنون پرس و جو اینجا است کدام ممکن است روسیه به همان اندازه چه حد شخصی را برای این تحریم ها کنار هم قرار دادن کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواه یا نه {به درستی} مجازات ها این حمله را پیش سوراخ بینی کرده است؟

آ. اقدامات بازدارنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحریم غرب به رئوس مطالب زیر است:

۱. جداسازی روسیه اجتناب کرده اند سیستم اقتصادی بین‌المللی توسط سوئیفت:

سوئیفت هر دو صفحه بحث ارتباطات پولی بانکی میانی، خوب سیستم پیام رسانی ایمن است کدام ممکن است تیز کردن فوری {در سراسر} مرزها را انتخاب کنید و انتخاب کنید خرید و فروش جهانی را امکان پذیر می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مشتریان اطلاع می دهد کدام ممکن است چه روزی پول تیز کردن شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه روزی به کف دست گیرنده رسیده است. محل کار مرکزی این روش در بلژیک است، جایی کدام ممکن است بیش اجتناب کرده اند ۱۱۰۰۰ موسسه مالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید موسسه پولی {در سراسر} جهان اجتناب کرده اند آن برای تراکنش استفاده می کنند. سوئیفت روزانه بیش اجتناب کرده اند ۴۰ میلیون پیامک با اشاره به سوئیچ تریلیون ها دلار بین مقامات ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نقش ها کشتی می تنبل. تخمین زده تبدیل می شود کدام ممکن است بیش اجتناب کرده اند ۱٪ اجتناب کرده اند این پیام ها درمورد به تیز کردن های روسیه است.

۲- توقف سرمایه گذاری جاده لوله سوخت نوردستریم-۲ در روسیه:

این جاده لوله ۱۱ میلیارد دلاری به اندازه ۱۱ کیلومتر کدام ممکن است اجتناب کرده اند زیر دریای بالتیک می گذرد، سوخت را مستقیماً اجتناب کرده اند روسیه به آلمان منتقل می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعلق به نمایندگی دولتی گازپروم روسیه است. نمایندگی های اتحادیه اروپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسی زیادی در سرمایه گذاری جاده لوله سوخت جریان شمالی-۲ انجام داده اند.

۳- تحریم های در عمق علیه اشخاص حقیقی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه های روسی:

اتحادیه اروپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید بریتانیا ولادیمیر پوتین وزیر خارجه روسیه، سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدود ۳۵۱ مشاور دومای روسیه را هدف قرار دادند. آمریکا علاوه بر این ۱۰ موسسه پولی غول پیکر روسیه را کدام ممکن است حدود ۸۰ سهم اجتناب کرده اند کل سرمایه بانکی این ملت را در اختیار دارند، تحریم کرد. بریتانیا علاوه بر این ادعا کرد کدام ممکن است دارایی‌های تمام موسسه مالی‌های غول پیکر روسیه {در این} ملت را مسدود می‌تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۰۰ شخص را انتخاب کنید و انتخاب کنید نهاد روسی را هدف قرار می‌دهد. ردیابی ها اثیری روسیه نیز اجتناب کرده اند لمس کردن در ناخوشایند بریتانیا منع شدند، ورود به بازارهای پولی اروپا محدود شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورود به موسسه مالی های اتحادیه اروپا محدود شده است. خرید و فروش بین اتحادیه اروپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ جهان به رسمیت شناسایی شده است توسط روسیه نیز ممنوع است را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکایی ها اجتناب کرده اند خرید و فروش همراه خود مناطق لوهانسک را انتخاب کنید و انتخاب کنید دونتسک به رسمیت شناسایی شده است توسط روسیه منع شدند.

۴- ممنوعیت صادرات کالاهای مرتبط همراه خود فناوری به روسیه:

آمریکا قصد دارد کالا محصولاتی مشابه با تراشه های نیمه هادی را کدام ممکن است به طور در عمق در انتخاب گسترده ای اجتناب کرده اند بخش ها اجتناب کرده اند خودرو گرفته به همان اندازه گوشی های معقول استفاده تبدیل می شود، به این ملت ممنوع تنبل. این ۹ تنها بر صنایع دفاعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوانوردی روسیه، اما علاوه بر این بر کل اقتصاد روسیه نیز تأثیر خواهد گذاشت.

ب. پیامدها را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیامدهای بالقوه تحریم های روسیه بر غرب:

آ. نمایندگی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشورهایی کدام ممکن است همراه خود روسیه خرید و فروش می کنند اجتناب کرده اند اشیا زیر مبارزه کردن می برند:

موسسات پولی غربی کدام ممکن است اجتناب کرده اند دلار برای خرید و فروش همراه خود روسیه استفاده می کنند در صورت ممنوعیت دلار روسیه توسط آمریکا جریمه خواهند شد. چنین اقدامی علاوه بر این ممکن است برای کشورهایی مشابه با آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید آلمان کدام ممکن است همراه خود روسیه روابط تجاری دارند، قیمت سنگینی داشته باشد.

۲. ۴۵ سهم اجتناب کرده اند وابستگی اتحادیه اروپا به سوخت روسیه:

اتحادیه اروپا ۴۵ سهم سوخت می خواست شخصی را اجتناب کرده اند طریق روسیه تامین می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشورهای اتحادیه اروپا برای خوردن خانه شخصی به سوخت روسیه تکیه کن هستند. همراه خود تحریم نفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوخت روسیه، صادرات نفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوخت به اروپا مقیاس را کاهش می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید قیمت قدرت افزایش خواهد یافت. همراه خود انتخاب فعلی آلمان برای افتادگی سرمایه گذاری جاده لوله جریان شمالی، قیمت قدرت در اروپای غربی افزایش خواهد کشف شد.

۳. اجتناب کرده اند کف دست دادن معامله گران خارجی در روسیه:

تحریم موسسه مالی های روسی تراکنش های در سراسر جهان را محدود می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید چنین اقدامی به معامله گران غربی کدام ممکن است در موسسه مالی های روسیه پول دارند آسیب می رساند.

ج اقدامات روسیه علیه تحریم ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقدامات غرب:

۱. افزایش ذخایر موسسه مالی مرکزی:

موسسه مالی مرکزی روسیه بیش اجتناب کرده اند ۶۳۰ میلیارد دلار ذخایر ارزی دارد کدام ممکن است ممکن است اجتناب کرده اند آن برای مقابله همراه خود فاجعه های مالی استفاده تنبل. این رقم روسیه را شناخته شده به عنوان دارنده چهارمین ذخایر غول پیکر پولی در سیاره راه اندازی شد می تنبل کدام ممکن است می توان اجتناب کرده اند آن برای مدت زمان بسیار طولانی برای جلوگیری اجتناب کرده اند کاهش خوب ارزش پول سراسری (روبل) استفاده کرد.

۲. کاهش وابستگی به دلار:

به آگاه مقامات روسیه، در جاری حاضر تنها ۱۶ سهم اجتناب کرده اند ذخایر ارزی روسیه به دلار است. (۵ سال پیش، ذخایر دلار روسیه ۴۰ سهم بود.)

۳- کاهش وابستگی به رهن را انتخاب کنید و انتخاب کنید خارجی:

امتحان شده برای تحمیل نقش ها جدید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش وابستگی به رهن را انتخاب کنید و انتخاب کنید خارجی به در اطراف اجتناب کرده اند بازارهای غربی یکی اجتناب کرده اند تکنیک های روسیه است. اجتناب کرده اند جمله تکنیک رو به شرق کدام ممکن است چین بخش بزرگی اجتناب کرده اند این تکنیک جدید است.

۴. تعویض پیشرانه بی نظیر به جای آن سوئیفت:

برای هشدار، مقامات روسیه علاوه بر این اولین گام ها را برای تحمیل خوب سیستم تیز کردن در سراسر جهان خانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحمیل خوب جامعه تیز کردن مقوا سراسری به تماس گرفتن Mir را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این خوب SPUFAS هر دو “جامعه سوئیچ پول” برای برداشتن ورود به سیستم سوئیفت انجام داده است. پاها بسته نیست.

۵. کاهش بودجه مقامات را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبادله وفاداری به جای آن انبساط مالی:

مقامات روسیه کمیت بودجه دولتی شخصی را کاهش داده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگرچه نرخ انبساط مالی آن در ده سال قبلی منطقیکمتر اجتناب کرده اند ۱ سهم {بوده است}، با این حال وابستگی آن به خارج کاهش یافته است است.

۶. مبادله قالب سوئیچ سوخت به چین به جای آن اروپا:

مقامات روسیه بازار غول پیکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید بکر چین را در ازای تحریم نفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوخت اروپا قیمت کاهش یافته کرده است. Siberian Power عنوان این سرمایه گذاری است کدام ممکن است می توان آن را جلوه بارز این رویکرد جدید دانست. نیروگاه سیبری به اندازه ۳۰۰۰ کیلومتر، تحمل خوب قرارداد ۵۵ میلیارد دلاری، به انتخاب بخشیدن به دارایی ها قدرت وارداتی چین {کمک می کند}. روسیه در کل این قالب طی سه دهه ۴۰۰ میلیارد دلار فریب دادن خواهد کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید زبان چینی ها امیدوارند به همان اندازه سال ۲۰۳۰ سهم شخصی اجتناب کرده اند سوخت خالص را در سبد قدرت شخصی به پانزده سهم افزایش دهند به همان اندازه اجتناب کرده اند قدرت پاک استفاده کنند. گازپروم روسیه قابلیت سوئیچ این جاده لوله را ۳۸ میلیارد متر تاس در سال برآورد می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرارداد بین گازپروم را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمایندگی سراسری نفت چین (CNPC) 30 ساله است. پیش بینی {می رود} کدام ممکن است “امکانات سیبری” اهمیت این قالب را به همان اندازه سال ۲۰۲۳ برآورده تنبل، یعنی حدود ۴۰ سهم اجتناب کرده اند انبساط تقاضای سوخت چین.

۷. تکنیک ظاهر شد به شرق را دنبال کنید:

تکنیک روسیه {به سمت} شرق، آن را به کشورهای آسیایی مشابه با ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید چین نزدیکتر کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید چین برای سال ها بهترین همدست تجاری روسیه {بوده است} را انتخاب کنید و انتخاب کنید خرید و فروش دوجانبه در سال قبلی همراه خود ۳۰ سهم افزایش به ۱۴۷ میلیارد دلار رسیده است. ۲ ملت علاوه بر این سال قبلی همراه خود افزایش مانورهای ارتش مشترک، نقشه راه مشترکی برای روابط ارتش نزدیکتر تهیه کردند.

کلام پایانی: روسیه سال هاست کدام ممکن است برای چنین روزهایی کنار هم قرار دادن تبدیل می شود. همراه خود ورود نیروهای روسیه به کریمه برای الحاق بخش هایی اجتناب کرده اند اوکراین، اولین تحریم های در سراسر جهان صادر شد کدام ممکن است درس بزرگی برای مسکو بود. اجتناب کرده اند آن نقطه، روسیه اجتناب کرده اند وابستگی به دلار شکاف گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کرملین جستجو در آسانسور اقتصاد شخصی به سمت تحریم های بالقوه بود. بر مقدمه گزارش موسسه مالی مرکزی روسیه، خوب ارزش ذخایر پولی مقامات روسیه – به صورت فارکس را انتخاب کنید و انتخاب کنید طلا به همان اندازه ژانویه (۲۰۲۲) – بیش اجتناب کرده اند ۶۳۰ میلیارد دلار {بوده است}. خوب رکورد تاریخی {در این} زمینه است.

تردیدی نیست کدام ممکن است تحریم ها تاثیرگذار {خواهد بود}، با این حال تاکنون هیچ اقتصاد بزرگی مشابه با روسیه هدف تحریم های در عمق ای قرار نگرفته است. همراه خود این جاری، پس اجتناب کرده اند اینکه روسیه کریمه را در سال ۲۰۱۴ ضمیمه کرد، شبح کرد کدام ممکن است سوئیفت را برداشتن خواهد کرد. روسیه در آن نقطه ادعا کرد کدام ممکن است این به معنای ادعا نبرد است. با این حال اعلامیه کافی نبود را انتخاب کنید و انتخاب کنید چون آن است ردیابی کردیم همراه خود آسانسور اقتصاد به سمت تحریم ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید وابستگی خانه به گونه ای کدام ممکن است غرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید متحدانش را در برابر این تحریم ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید انزجار غرب نگه دارد جستجو در بدست آوردن به اقتصاد مقاومتی است. همدست کمترین آسیب را متحمل می شوند. این اراده نمونه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرمشقی برای افراد موجود در ملت باشد کدام ممکن است به جای آن پیروی اجتناب کرده اند فرمایشات مقام معظم مدیریت در راستای باور اقتصاد مقاومتی، تنها راه نجات ملت را به مذاکره را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارجاع به غرب پیوند زدند.

انتهای پیام