تخصیص بیش از ۶۰ میلیارد اعتبار در کمیته شهرسازی روزن – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزعلی اصغر غفاری آرتار در گفتگو با خبرنگار مهر، یکی از مهم ترین مشکلات تولیدکنندگان شهرستان را بر شمرد. رزین ذره مکمل مستقیم تحویل وی به مواد اولیه دامی اشاره کرد و گفت: کارخانه تولید مواد اولیه دامی با ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی در این شهرستان در حال ساخت است.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۱۶ واحد تولیدی در شهرستان وجود دارد رزین در دست ساخت است؛ وی تصریح کرد: از این تعداد ۸ عدد کوچک و ۸ عدد بزرگ صنعتی است.

مدیر شهری رزین وی خاطرنشان کرد: برای تکمیل این واحدهای صنعتی ۵۹۳ میلیارد تسهیلات نیاز است رئیس رئیس جمهور استان همدان، امکانات مربوطه تحویل بوده است

غفاری در ادامه سخنان خود به سفر رئیس جمهور به استان همدان و تخصیص اعتبارات مناسب به این شهرستان اشاره کرد. رزین; وی گفت: اولین شهر استان همدان بودیم که اطلاعات و اعتبارات سفر رئیس جمهور را منتشر کردیم.

فرماندار رزین وی افزود: بیش از ۵۸۵ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه های نیمه تمام شهرستان رزین در سفر ریاست محترم جمهوری به استان همدان واگذار گردید.

این مسئول بهترین وام های استان را در شهرستان عنوان کرد رزین ثبت شده است؛ وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این اعتبارات، ۵ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار بی نام به استان اختصاص یافته است که سهم خود را از این اعتبارات دریافت خواهیم کرد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود از توزیع بیش از ۶۰ میلیارد تومان اعتبار در کمیته برنامه صحبت کرد. کوچک این شهرستان از این هفته خبر داد و گفت: علاوه بر این ۶۵ میلیارد تومان اعتبار مربوط به قنوات است رزین توسط نمایندگان مردم شهرستانها رزین و انتخاب کنید در شورای اسلامی به شهر رزین سفارش داده شده است