ترافیک سنگین در جاده های پایتخت/اجرای طرح بزرگراه شورون – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ علی اصغر شریفی افزود: با رصد دوربین های مرکز کنترل ترافیک از سطح جاده های تهران، وضعیت تردد در جاده ها و بزرگراه های پایتخت بامداد دوشنبه ۱۹ مردادماه جاری است. ، ۱۴۰۱، شاهد ترافیک سنگین و آغاز ترافیک در سطح جاده های شهر تهران بودیم.

وی گفت: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از باکری و جنت آباد، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی در مسیر غرب به شرق از شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق. از رحمانی دری ته ترافیک هستند.

شریفی ادامه داد: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صدف، بزرگراه بابایی در مسیر جنوب به شمال از هنگام، بزرگراه یادگار امام (ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع)آ) در مسیر جنوب به شمال از گلشندوست شاهد ترافیک سنگینی هستیم.

وی افزود: بزرگراه صدر در جهت شرق به غرب از نوبنیاد، بزرگراه شهید حاج قاسم سلیمانی در جهت شرق به غرب از بزرگراه امام علی(ع) است.آ)ترافیک صبحگاهی را در مسیر جنوب به شمال چمران در قسمت حکیم به همت، مسیر غرب به شرق در جاده مخصوص گلها و مسیر غرب به شرق آزادرا از چیتگر و آزادگان شاهد هستیم.

شریفی بیان کرد: خیابان آزادی در مسیر غرب به شرق از استادمعین و مسیر نواب جنوب به شمال از سمت شهید چراغی و جانبازان در دو جهت دارای بار ترافیکی سنگین است.

وی گفت: طرح جنگی در بزرگراه های پایتخت در حال اجراست و تیم های مستقر در این مناطق از ورود ناگهانی خودروها و بازی هوشمندانه برخی رانندگان جلوگیری می کنند.