تردد در تمامی محورهای ارتباطی استان بوشهر فعال است – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهان



عبدالکریم اخترشناس در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: پس از بارندگی شدید پنجشنبه شب تعدادی از محورهای ارتباطی استان بوشهر به ویژه بزرگراه خلیج فارس در دو نقطه برازیان – خیلی دور محدوده روستای رخدر و جاده کمربندی برازجان، محدوده میدان مایوه و تره بار (دو خط رفت و برگشت) مسدود شد.

وی افزود: همچنین بزرگراه سراف کیلومتر پنج پل ماندن تا ورودی شهر آقا (خط برگشت) و ادامه همان اتوبان روبروی روستا بووری امشب هم مسدود شدند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: تعدادی از راه های روستایی از جمله لاور – دشت – پلنگ و شنبه – درویشی نیز امروز برای چند ساعت مسدود شد.

وی افزود: محور شریانی اهرم – منطقه فراشبند تونل پیامبر اعظم (ص)ن) علاوه بر این، کوه ریزش کرد و با تلاش چند ساعته راهداران و سایر نیروهای امدادی در شهرهای دشستان، تنگستان و دشتی، راه های مسدود باز شد و محور اهرم – فراشبند نیز از رانش زمین پاکسازی شد.

این طالع بینی ادامه داد: بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های استان بوشهر، هم اکنون تمامی محورهای ارتباطی استان باز و تردد در آنها جریان دارد.

گفت: طبق عاقبت نه با توجه به پایداری هوای فردا و پس فردا استان و احتمال آبگرفتگی محورهای ارتباطی، از کلیه همشهریان عزیز استان و راهداران تقاضا می شود از وضعیت راه های استان مطلع شوند. قبل از مراجعه به سیستم ارتباطی ۱۴۱ در صورت لزوم.