توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) انجام شد.


به گزارش خبرگزاری فارس از بناب، رضا لعلی فرماندار بناب در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: یکی از اراذل و اوباش شرور منطقه که سابقه چندین جنایت، زورگیری و آدم ربایی را در کارنامه داشت، توسط سربازان گمنام امام زمان به هلاکت رسید. (عج) دستگیر شد.

وی با بیان اینکه این فرد یکی از راهزنان و راهزنان شناسنامه دار منطقه است و چندین مورد شرارت و آدم ربایی در کارنامه خود دارد، اظهار داشت: در نتیجه عملیات غرور آفرین سربازان گمنام امام زمان (عج) به دام افتاد. در گشت اطلاعاتی خود و با انجام یکسری اقدامات پیچیده فنی و اطلاعاتی در مخفیگاهشان در یکی از مراکز منطقه ای کشور دستگیر شدند.

رئیس شورای تامین شهرستان بناب ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات عزتمندانه و شبانه روزی دستگاه های امنیتی به ویژه سربازان گمنام امام زمان (عج) خاطرنشان کرد: به مخلان نظم و امنیت عمومی هشدار می دهیم اینکه انقلاب اسلامی همچنان با قدرت و صلابت در صحنه است و تامین امنیت مردم خط قرمز ماست و با هیچ یک از اراذل و اوباش و اخلال گران نظم و امنیت هیچ ابایی نیست.

لعلی همچنین در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان دستگاه قضایی تاکید کرد: برخورد قاطع با نیروهای حرفه‌ای انتظامی، اراذل و اوباش و متخلفان امنیت عمومی جامعه باید در اولویت کار دستگاه قضایی باشد. وی تصریح کرد: از قوه قضائیه انتظار داریم با متخلفان و متخلفان نظم عمومی برخورد قاطع انجام دهد.

این گزارش می افزاید جمع کثیری از مردم شهرک بناب پس از شنیدن خبر دستگیری یکی از راهزنان و اراذل و اوباش منطقه، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگاه قضایی، با چنین افرادی قاطعانه و قاطعانه برخورد کرد

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید