توضیحات دادگاه در مورد مرگ دانشجوی کارادزیان


حسین فضلی هرکندی رئیس قاضی استان البرز در خصوص جزئیات فوت دانش آموز در یکی از مدارس شهر کرج گفت: روز شنبه ۹ مهرماه گزارشی از مدرسه سوم شعبان کرج ارسال شد. که اولین مدرسه متوسطه است، در اداره پلیس منطقه در مورد دانش آموز بیهوش گزارش شده هنگام ورود به مدرسه.

به گزارش مرکز رسانه های دادگاه، این دانش آموز پس از ورود به مدرسه از پشت به زمین افتاد و مسئولان مدرسه بلافاصله با اورژانس تماس گرفتند و فرد به بیمارستان شهید مدنی کرج منتقل شد. متاسفانه علیرغم اقدامات پزشکی انجام شده این دانش آموز فوت می کند

رئیس کل دادگستری البرز تصریح کرد: زمان سقوط این دانش آموز در مدرسه توسط دوربین های مدرسه ثبت شد و دانش آموزان دیگر نیز در آن حضور داشتند.

رئیس قاضی استان البرز با بیان اینکه این دانش آموز در سال دوم متوسطه اول تحصیل کرده و ۱۳ سال سن داشته است، گفت: پس از اعلام فوت این دانش آموز در دادسرای کرج، بازپرس به همراه رئیس دادسرای کرج اعلام شد. دادسرای امور جنایی استان البرز به دادسرای امور جنایی استان البرز به رسیدگی به پرونده در بازپرسی کیفری استان انجام و دستورات پزشکی قانونی لازم برای رسیدگی و صدور حکم فوت صادر می شود.

فضلی هرکندی گفت: بر اساس اعلام پزشکی قانونی استان، فعلاً نمی توان در خصوص علت مرگ این دانش آموز و نمونه های سم شناسی، پاتولوژی و غیره که برای اعلام علت لازم است اظهارنظر دقیقی کرد. فوت از بدن برداشته شده و باید منتظر بمانیم این تا زمان اعلام نتایج آزمایشات بود که حدود سه هفته طول می کشد.