توضیحات رئیس کل دادگستری استان مرکزی درباره علت مرگ مهرشاد شهیدی – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالمهدی موسوی رئیس قاضی استان مرکزی در خصوص جزئیات علت فوت مهرشاد شهیدی نژاد در شهرستان اراک اظهار داشت: بر اساس معاینات پزشکی قانونی، شایعه اصابت گلوله یا اصابت جسم سخت به سر وی کاملا منتفی است و هیچگونه آثاری از شکستگی دست و پا و جمجمه و خونریزی مغزی در بدن وجود ندارد و علت فوت متعاقبا توسط پزشکی قانونی اعلام خواهد شد.

رئیس کل دادگستری استان مرکزی تصریح کرد: جسد این مرد با حضور خانواده وی مورد بررسی و مستندسازی قرار گرفت.

بنابراین گزارش؛ پیش از این، بهنام نظری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی نیز با اشاره به اینکه جوانی ۲۰ ساله که شامگاه چهارشنبه در اراک در تجمعات شرکت کرده بود جان خود را از دست داده بود و از این بابت ابراز تاسف کرد. حادثه و تسلیت وی به خانواده این جوان گفت: ابتدا به دلیل نداشتن مدارک شخصی و تلفن همراه هویت این مرد مشخص نشد تا اینکه فردای حادثه خانواده وی با مراجعه به مقامات قضایی و مشخص شد جوانی به نام مهرشاد شهیدی نژاد که در اغتشاشات چهارشنبه شب در شهر اراک شرکت کرده بود جان خود را از دست داد.

نظری گفت: پس از معاینات پزشکی قانونی، هیچ گونه آثار شکستگی دست و پا، جمجمه و خونریزی مغزی در این فرد مشاهده نشد و شایعاتی مبنی بر اصابت گلوله یا اصابت جسم سخت به سر وی به طور کامل منتشر شده است. رد شد.

وی افزود: تمامی این موارد با حضور خانواده شهیدی نژاد بررسی و مستندسازی شد و همزمان جواز دفن صادر و جواز به خانواده وی تحویل شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی با ابراز تاسف عمیق از این حادثه دلخراش به خانواده ها توصیه کرد با توجه به سوء استفاده عناصر متخاصم و خودخوانده و طرح ترور، از حضور جوانان خود در تجمعات غیرقانونی جلوگیری کنند. اتفاقات تلخ.نبودن