توکلی: سرمربیگری را پذیرفتم چون نتوانستیم تیم ملی را کنار بگذاریم/ رقبای خوبی در دیویس کاپ داریم.


محمدرضا توکلی گفتما داریم می رویم با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، وی درباره شرایط تیم ملی تنیس گفت: اردوهای ما در تهران و تا زمان اعزام تیم به مسابقات آغاز شده است. دیویس یک فنجان ادامه دارد.

وی در خصوص شرایط تیم ملی گفت: اکثر بازیکنان ما در مسابقات شوتور حضور داشتند و شرایط خوبی دارند. ما ۹ بازیکن را به این مسابقات دعوت کردیم که پنج نفر از آنها (حسام یزدی، امیر حسین باد، سمر الیاسی، علی یزدانی و کسری رحمانی) برای شرکت در مسابقات انتخاب شدند. ببخشید حمید نداف و سینا مقیمی به دلیل مصدومیتدیدن ما آنها را در این دوره نخواهیم داشت و افراد دیگری جایگزین آنها شده اند.

سرمربی تیم ملی تنیس گفت: زمان کمی برای آماده سازی داشتیم، با این شرایط بیرون آمدیم، امیدوارم در مسابقات نتایج خوبی کسب کنیم. دیویسیک فنجان بدست آوردن

توکلی درباره اینکه آیا در این مقطع زمانی با هدایت تیم ملی ریسک کردید، گفت: پیش از این اکبر طاهری سرمربی تیم ملی بود اما چون پدرش را از دست داد دیگر نتوانست ادامه دهد. من یا هر کس دیگری در این شرایط کار زیادی نمی‌توانیم انجام دهیم گمشو اما از طرفی نتوانستیم تیم ملی را ترک کنیم. در این مدت فدراسیون سعی کرده همه شرایط را برای ما فراهم کند. تنیس یک ورزش حرفه ای است و بازیکنان در طول سال خود را آماده می کنند.

وی درباره اینکه قصد دارد چه نتیجه ای کسب کند، ادامه داد: تلاش ما این است که ابتدا در گروه خود باقی بمانیم. در این مسابقات سه تیم رنکینگی حضور دارند که شرایط آنها متفاوت است. ابتدا به پایداری فکر می کنیم و سپس برای صعود تلاش می کنیم.

مسابقات دیویسیک فنجان در گروه ۳، آسیا و اقیانوسیه ۲۰۲۲ از ۱۹ تا ۲۱ آگوست در ویتنام برگزار می شود.

ایران، اردن، مالزی، جزایر اقیانوس آرام، عربستان سعودی، سوریه، امارات و ویتنام کشورهای حاضر در این
مسابقات وجود دارد.

تیم ملی تنیس کشورمان در آخرین دوره این مسابقات که به میزبانی بحرین برگزار شد، پس از گذشتن از سد تمامی حریفان خود، از گروه ۴ به گروه ۳ منطقه آسیا و اقیانوسیه صعود کرد.

پایان پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید