تکذیب خبر کشته شدن دختر دانش آموز اردبیلی در حمله غیرنظامیان به مدرسه


امروز خبری در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه دانش آموزان دختر دبیرستان شهید اردبیل در مدرسه مشغول شعار دادن بودند و متعاقبا افرادی با لباس شخصی به مدرسه حمله کردند و تعدادی از آنها را مجروح و دستگیر کردند و یک دانش آموز نیز بر اثر جراحات وارده کشته شد. منجر به مرگ شد.

در پی این خبر، مدیرکل امنیتی و انتظامی استان اردبیل در گفت و گو با خبرگزاری ایرنا، ادعای فوت یک دانش آموز بر اثر ضرب و شتم را تکذیب کرد.

علی محبوبی پور شایعات و ادعاهای رسانه های معاند مبنی بر فوت دختر دانشجو در اردبیل را تکذیب کرد و گفت: این ادعا کاملا کذب است و به هیچ وجه صحت ندارد.

وی با اشاره به مانور گسترده رسانه های ضد انقلاب و انتشار گسترده این اخبار جعلی، تصریح کرد: مردم مومن، انقلابی و غیور اردبیل تحت تاثیر شایعات رسانه های معاند نیستند.

محبوبی پور با بیان اینکه این ادعاها برای برانگیختن احساسات مردم انقلابی اردبیل است، تصریح کرد: در اردبیل کشته و مجروح نداریم و حتی دستگیری افراد در این شهر چشمگیر نبوده است.

مدیرکل حراست استانداری: خبر کشته شدن دختر دانش آموز اردبیلی در حمله مردانی با لباس غیرنظامی به مدرسه را تکذیب کرد.

وی خاطرنشان کرد: در روزهای اخیر دانشجویی دستگیر نشده و این نیز کذب محض است.

به گزارش ایرنا، برخی رسانه های ضد انقلاب امروز جمعه ۳۱ مهرماه در ایجاد اخبار جعلی مدعی شدند دانش آموزان دختر شهید اردبیلی روز گذشته (پنجشنبه) مورد ضرب و شتم قرار گرفتند و یکی از دانش آموزان دختر به دلیل خونریزی ناشی از جراحات وارده جان باخت. کتک زدن.