جدید: 45 مرگ در نوادا ، اما موارد COVID-19 و مثبت بودن آزمایش همچنان در حال کاهش است


در زیر گزارش کامل COVID-19 برای 13 اکتبر است.

LAS VEGAS (KLAS) – بر اساس داده های منتشر شده امروز ، نوادا 45 مورد مرگ را گزارش کرد که در مجموع طی هفت روز به بیش از 160 نفر رسید. شهرستان کلارک امروز 29 کشته گزارش داد.

موارد COVID-19 در سراسر ایالت اندکی کاهش یافت ، 625 مورد در سراسر ایالت و 411 مورد در شهرستان کلارک گزارش شد.

و مثبت بودن تست کاهش یافت و از 8.1٪ به 7.9٪ در سراسر ایالت و از 7.0٪ به 6.9٪ در شهرستان کلارک کاهش یافت.

موارد در ماه گذشته از شیوع فعلی COVID-19 از شهرستان کلارک تغییر یافته است ، اما دستور ماسک در سراسر ایالت باقی مانده است. ایالت از دستورالعمل مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در مورد قانون ماسک پیروی می کند. این دستور در هر استان تا زمانی که شرایط زیر برآورده نشود ، باقی می ماند:

  • میزان مثبت بودن آزمایش COVID-19 باید زیر 8 باشد
  • میزان مورد (به ازای هر 100000 نفر جمعیت در طول 7 روز) باید زیر 50 باشد.

به گفته منطقه بهداشتی نوادای جنوبی ، در حال حاضر شهرستان کلارک در 6.9 pos مثبت است و میزان مورد در 115.3 است.

بر اساس گزارش به روز شده کاخ سفید ، نوادا همچنان به عنوان محلی با سرایت بالای COVID-19 برچسب گذاری می شود و شهرستان کلارک همچنان “منطقه ای نگران کننده” است. این شهرستان ابتدا در 5 ژوئیه به عنوان “نقطه داغ دائمی” برچسب گذاری شد.

READ: WHITE HOUSE گزارش COVID-19 برای OCT. 13دانلود

تقریباً همه نوادا به عنوان یک منطقه “انتقال بالا” برچسب گذاری شده است. CDC از موارد در 100000 در هفت روز گذشته برای تعیین میزان انتقال بالا استفاده می کند.

تجزیه موارد ، مرگ و آزمایش

تعداد پرونده های نوادا در روز گذشته 615 نفر افزایش یافت و در روز گذشته 411 مورد در شهرستان کلارک ثبت شد. مجموع موارد ایالت در حال حاضر 430،170 است. شهرستان کلارک در مجموع 326،283 نفر است. توجه به این نکته ضروری است که ایالت دیگر داشبورد را در تعطیلات آخر هفته یا تعطیلات به روز نمی کند ، به همین دلیل ممکن است گزارش های دوشنبه و سه شنبه مجموع موارد و تعداد مرگ و میر را بیشتر نشان دهد.

می توانید این داده ها را در برگه “وضعیت فعلی – موارد تأیید شده” در داشبورد DHHS پیدا کنید

میزان مثبت بودن آزمایش نوادا 7.9 درصد است ، در حالی که دیروز 8.1 درصد بود. این هدف در 17 مه به زیر 5.0، ، هدف سازمان بهداشت جهانی ، سقوط کرد و در 28 ژوئن از آن بالاتر رفت. نرخ کلارک کانتی در 6.9 is است ، در حالی که دیروز 7.0 بود.

از 45 مرگ اضافی مرتبط با COVID-19 ، 29 نفر از شهرستان کلارک بودند. نوادای جنوبی در حال حاضر 5،830 نفر از 7،412 مورد مرگ این ایالت را شامل می شود. میانگین نورد 14 روزه 12 مرگ در روز است.

تا 30 سپتامبر ، منطقه بهداشتی نوادای جنوبی گزارش می دهد که 158 مورد مرگ و میر ، 482 مورد موفقیت آمیز در بیمارستان و 10449 مورد موفقیت آمیز گزارش شده است. این استان هفته گذشته به روز رسانی نکرده است.

تا دیروز ، در مجموع 5،073،309 آزمایش COVID-19 در نوادا انجام شده است ، که از دیروز 17،232 افزایش یافته است.

*توجه: داده های روزانه آزمایشگاهی از گزارش های DHHS و SNHD هر روز صبح برایروز قبلبه

ردیابی مناطق NV

میزان مثبت بودن آزمایش در شهرستان کلارک به زیر 8 dropped کاهش یافته است ، که این شهرستان را از لیست مراقبت های ایالتی برای افزایش خطر انتقال خارج می کند. اگر شهرستان بتواند سطح مثبت و آزمایشی را حفظ کند ، محدودیت های ایالتی – از جمله الزامات ماسک – می تواند کاهش یابد. اندازه گیری جداگانه میزان پرونده های استان – در حال حاضر 115.3 مورد در هر 100000 نفر در هفت روز گذشته – باید قبل از پایان دستور ماسک به مدت 50 هفته به زیر 50 برسد.

در گزارش امروز ، مناطق چرچیل ، داگلاس ، الکو ، هومبولت ، لندر ، لیون ، مینرال ، نای و واشو نشان داده شده است.

میزان پرونده کلارک کانتی (521 در 100000 طی 30 روز گذشته) در داده های گزارش شده امروز مشخص شده است. میزان مثبت بودن تست (6.9)) و آزمایش (357 آزمایش در روز در 100000) در محدوده قابل قبول ایالت است.

به روز رسانی واکسیناسیون

وزارت بهداشت ایالت گزارش می دهد 3،186،931 دوز واکسن COVID-19 در نوادا انجام شده است ، از 13 اکتبر

تا به امروز ، 55 درصد از شهروندان نوادانی واجد شرایط واکسن به طور کامل واکسینه شده اند و بیش از 63 درصد از افراد واجد شرایط واکسیناسیون را آغاز کرده اند. شهرستان کلارک گزارش می دهد که 54 درصد از ساکنان واجد شرایط آن کاملاً واکسینه شده اند.

خلاصه ای از بیمارستان های نوادا

توجه: ایالت اطلاعات بستری شدن را در مورد به روز نمی کندآخر هفته هایا تعطیلاتبه

به گفته وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالت (DHHS) ، تعداد بیماران بستری در نوادا تغییر نکرده در روز گذشته

تعداد فعلی بستری ها به این صورت است 748 مورد تایید شده/مشکوکبه بیمارستانها گزارش دادند که 172 نفر از این بیماران در بخشهای مراقبت ویژه و 106 نفر در دستگاههای تنفسی قرار دارند. برای ارائه برخی دیدگاه ها ، ایالت در 13 دسامبر با 2025 مورد رکورد بالایی را برای بیماران بستری در بیمارستان تعیین کرد.

انجمن بیمارستان نوادا هفته گذشته به روزرسانی هفتگی COVID را ارائه نکرد. انتظار می رفت که در 13 اکتبر بازگردد ، اما هیچ به روزرسانی ارائه نشده است.

می توانید این داده ها را در برگه “وضعیت فعلی – بستری در بیمارستان” داشبورد DHHS پیدا کنید

موارد بازیابی در جنوب نوادا

تعداد افرادی که از ویروس در نوادای جنوبی بهبود یافته اند همچنان در حال افزایش است. آخرین به روز رسانی استان در مجموع 310،445 مورد بهبود یافته را تخمین زده است. بر اساس آخرین گزارش SNHD ، این 95.1 of از موارد گزارش شده در شهرستان است.

منطقه بهداشت یک نقشه روزانه با تعداد آزمایشات مثبت در هر کد پستی در شهرستان کلارک ارائه می دهد.


اقدامات کاهش در نوادا

نوادا در 1 ژوئن با ظرفیت 100 op بازگشایی شد و دستورالعمل های فاصله گذاری اجتماعی برداشته شد و به دولت کمک کرد تا به استثنای برخی موارد به دوران قبل از همه گیری بازگردد.

CDC مسیر خود را در 27 ژوئیه تغییر داد و گفت آمریکایی های واکسینه شده کاملاً در مناطق دارای انتقال “قابل توجه و زیاد” هنگام افزایش موارد کووید -19 باید در منزل از ماسک استفاده کنند. بیشتر نوادا در آن دو گروه خطر قرار می گیرد.

نوادا گفت که راهنمای CDC را با دستورالعمل جدید ماسک که از ساعت 12:01 صبح در 30 ژوئیه به اجرا گذاشته شد ، اتخاذ می کند. این امر دستور ماسک کارکنان Clark County را که از اواسط ژوئیه به اجرا در آمد نادیده می گیرد.

در 16 اوت ، فرماندار سیسولک دستورالعمل جدیدی را امضا کرد که به شرکت کنندگان کاملاً واکسینه شده در تجمعات بزرگ اجازه می دهد ماسک خود را بردارند ، اما به شرطی که مکان انتخاب کند که همه افراد حاضر در ارائه مدارک واکسیناسیون را ملزم کنند. کسانی که فقط یک بار شلیک کرده اند و “کاملاً واکسینه نشده اند” همچنان می توانند مانند کودکان زیر 12 سال حضور داشته باشند ، اما هر دو باید از ماسک استفاده کنند.

ماسک ها همچنان باید در مواقع مورد نیاز توسط قوانین ، قوانین و مقررات فدرال ، ایالتی ، محلی ، قبیله ای یا قلمرو ، از جمله مشاغل محلی و راهنمایی های محل کار استفاده شوند.

همچنین ببینید: گزارش روز گذشته

دیدگاهتان را بنویسید