جریان آخرین اغتشاشات از سوی دشمن به سمت خطرناکی می رود


احمد وحیدی: حادثه تروریستی چند چیز را برای ما فاش کرد. ابتدا توطئه های دشمن را افشا کردند و این پرده دیگری از جنایات دشمن بود و نشان دادند که توطئه دشمن توطئه پیچیده ای است که تمام خشونت ها و شهادت مردم بی گناه را در بر می گیرد.

رئیس شورای امنیت کشور در واکنش به اقدام تروریستی در حرم شاهچراغ گفت: جریان بی نظمی به اشکال دیگر از سوی دشمن در مسیرهای خطرناکی پیش می رود و جریان تروریستی از فضای اضطراب سوء استفاده می کند.

به گزارش ایرنا، احمد وحیدی شامگاه چهارشنبه با تسلیت شهادت و مجروح شدن تعدادی از هموطنانش در حادثه تروریستی حرم شاهچراغ شیراز، اظهار داشت: این حادثه تروریستی چندین چیز را برای ما آشکار کرد. ابتدا توطئه های دشمن را افشا کردند و این پرده دیگری از جنایات دشمن بود و نشان دادند که توطئه دشمن توطئه پیچیده ای است که تمام خشونت ها و شهادت مردم بی گناه را در بر می گیرد.

وزیر کشور افزود: این حادثه نشان دهنده مقابله با همه مقدسات و ضد حرکاتی بود که قبلا دیده شده و این بار به حرم شاهچراغ آسایی زیارت کردند و عده ای کشته شدند.

وحیدی افزود: مشکل سوم نشان از قساوت قلب دشمنان ما دارد و بخشی از آن را در خیابان ها از معاندین دیده ایم. لازم به ذکر است این جریان ناآرامی که در روزهای اخیر موجب خشم مردم شده است، از طرق دیگری توسط دشمن به مسیرهای خطرناک هدایت می شود و جریان تروریستی از فضای ناآرامی برای فعالیت سوء استفاده می کند. وی تاکید کرد: ماموران امنیتی به شدت رسیدگی خواهند کرد.

وی یادآور شد: در این اقدام تروریستی ۱۳ شهید و تعداد قابل توجهی مجروح شدند.