جهاد تبیین و خدمت به مردم از مهمترین فضایل انقلاب اسلامی است


به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، سردار علی آزادی ظهر امروز در همایش تجلیل از سرآمدان کردستان در امر به معروف و نهی از منکر فقر، فساد، تبعیض، بی عدالتی، فساد مالی، بداخلاقی، معاند و بدحجابی را از آفات جامعه برشمرد. وی یادآور شد: امروز دشمنان نظام اسلامی در صدد ترویج بدحجابی و حجاب در جامعه هستند.

وی حفظ نظام جمهوری اسلامی را از همه مهمتر دانست و گفت: فرماندهی انتظامی استان برای انجام این مهم و حفظ ارزش های انقلاب اسلامی به عنوان جهاد تلاش می کند.

سردار آزادی جهاد تبیین و خدمت به مردم را یکی از فضایل مهم در نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و گفت: در عصر کنونی که عصر انفجار اطلاعات نامیده می شود، ترویج فضایل مانند جهاد توضیح از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری، خدمتگزاران به مردم در واقع در حال مبارزه با آمریکا هستند و تصریح کرد: مسئولان نظام اسلامی باید در انجام وظایف خود خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان نظام اسلامی با تبلیغات گسترده در صدد ناامیدی مردم از نظام هستند، افزود: باید با ارائه خدمات مطلوب به مردم و جلب رضایت مردم، امید را به جامعه تزریق کرد.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۸۵
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید