حدود ۴۰ هزار نفر در ۱۰ شب از ظرفیت موکب احمد بن موسی استفاده کردند.


به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ سردار غلامحسین غیب پرور جانشین فرمانده سپاه قرارگاه امام علی(ع) با بیان اینکه با همت و هم افزایی عوامل، اربعین امسال نیز همچون سال های گذشته به خوبی و باشکوه برگزار شد، گفت: و گفت: حدود ۴۰ هزار نفر در مدت ۱۰ شب از ظرفیت موکب احمد بن موسی (ع) استفاده کردند.

وی با بیان اینکه موکب احمدبن موسی(ع) تا اربعین حسینی ادامه دارد، از مردم خواست برنامه های سفر خود را مدیریت کنند و با آرامش به مرزها برگردند زیرا فردا و امشب موج بازگشت مردم به کشور است.

سردار غیب پرور ادامه داد: مرزها کاملا امن است و هیچ مشکلی از سوی برادران عراقی و مرز ایران وجود ندارد و همه در آماده باش کامل هستند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرارگاه امام علی (ع) ضمن قدردانی از خدمات گسترده عراق به زائران، گفت: با وجود خدمات و موکب های عظیم ایران، مردم عراق سنگی بر جای نگذاشته اند. با مهمان نوازی آنها که جا برای تشکر از مقامات عراقی وجود دارد.”

وی ادامه داد: با وجود اینکه چند میلیون نفر وارد عراق شدند و شاهد تجمع گسترده جمعیت در نجف و کربلا بودیم، اما حادثه خاصی رخ نداد.

سردار غیب پرور در خصوص وضعیت موکب احمدبن موسی(ع) نیز با اشاره به اینکه ارائه خدمات اجتماعی، پذیرایی و خدمات بهداشتی در این موکب همانند سال گذشته اما بسیار زیباتر و سازماندهی شده بود، خاطرنشان کرد. خوشبختانه این موفقیت نصیب مردم فارس شد. برای اینکه شاهد استقبال زائران غیر ایرانی از سایر نقاط ایران نیز باشیم، امیدواریم مورد قبول خداوند قرار گیرد.

انتهای پیام/ س
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید