خبرگزاری مهر: پاسخ گبدین به حمله شیمیایی بالقوه روسیه به اوکراین | اطلاعات ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل اجتناب کرده اند روسیه ممکن است جو رو بی ارزش میدونم بایدنرئیس جمهور آمریکا احتمال استفاده روسیه اجتناب کرده اند سلاح های شیمیایی در عملیات نیروی دریایی شخصی در اوکراین را مطرح کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را عالی شبح دقیق توضیح دادن کرد.

بایدن او روز چهارشنبه هنگام خروج اجتناب کرده اند کاخ سفید برای نشست اضطراری ناتو در گذشته اجتناب کرده اند بازدید به بروکسل برای نشست اضطراری ناتو به خبرنگاران ذکر شد: در نظر گرفته شده می کنم آن یک است شبح دقیق است.

رئیس جمهور آمریکا اختصاص داده شده شد کدام ممکن است این موضوع را در نشست فردا در بروکسل همراه خود رهبران مذاکره تدریجی.

مسکو شایعات حمله شیمیایی به اوکراین را تکذیب کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد کدام ممکن است «ناسیونالیست های اوکراینی» برای حمله ها بالقوه شیمیایی کنار هم قرار دادن می شوند.

جان کربی، سخنگوی پنتاگون به ABC ذکر شد: «افسران هیچ سیگنال‌ای اجتناب کرده اند حمله شیمیایی هر دو آلی قریب‌الوقوع به روسیه ندیده‌اند، با این حال می‌گویند کدام ممکن است ما این موضوع را اجتناب کرده اند نزدیک زیر تذکر داریم». وی افزود: بار تولید دیگری تاکید می‌کنم کدام ممکن است در جاری حاضر هیچ سیگنال‌ای اجتناب کرده اند حمله شیمیایی قریب‌الوقوع ندیده‌ایم، با این حال {به دقت} اوضاع را زیر تذکر داریم.