دانشجویان آرایشگری آموزش پیشگیری از خودکشی می بینند


به عنوان بخشی از آموزش کالج، دانشجویان آرایشگری و آرایشگری در دوون یاد می‌گیرند که چگونه علائمی را که یک فرد در حال تلاش است، تشخیص دهند، قدم بگذارند و حمایت کنند.

آرایشگران و آرایشگران در جوامع ما موقعیت منحصر به فردی دارند و آرایشگر تام چپمن، که مؤسسه خیریه بین المللی Lions Barber Collective را تأسیس کرد، از این موقعیت استفاده می کند.

تام پس از از دست دادن دوست خود به دلیل خودکشی، تصمیم گرفت که باید کاری انجام دهد تا از رفتن دیگران به همان مسیر جلوگیری کند، و بنابراین او مجموعه Lions Barber را تأسیس کرد که به آرایشگران و آرایشگران آموزش می دهد که چگونه در مورد سلامت روان صحبت کنند. نشانه‌هایی که نشان می‌دهد ممکن است کسی با مشکل مواجه شده باشد، و همچنین چگونه می‌توان به پشتیبانی بیشتر اشاره کرد.

این موسسه خیریه از قدرتی به قوت خود گذشته است و اکنون اولین آکادمی Lions Barber در کالج South Devon در Torquay راه اندازی شده است، جایی که دانش آموزان به عنوان بخشی از آموزش مهارت های خود را یاد می گیرند.

تام در سخنرانی خود در هنگام راه اندازی این طرح اشاره کرد که چگونه ۷۲ درصد از افرادی که خودکشی کامل کرده اند، در ۱۲ ماه قبل از مرگشان هیچ تماسی با خدمات بهداشت روان نداشته اند، اما به احتمال زیاد، موهایشان را کوتاه کرده اند.

او گفت: «اگر ما بتوانیم با آن افراد که اکثریت آن‌ها مرد هستند تماس بگیریم، امیدواریم بتوانیم جلوی خودکشی افراد بیشتری را بگیریم.

تام ادامه می دهد: “این یک امتیاز بزرگ است که اولین آکادمی Lions Barber Academy را در کالج South Devon که در آن دانشجو بودم، راه اندازی کنیم.” «افراد در صنعت مو و زیبایی فضای ممتازی در زندگی مردم دارند. هدف ما ایجاد محیطی بدون قضاوت، تشخیص علائم رنج سلامت روان و راهنمایی افراد برای حمایت مورد نیاز است. آموزش این دانش آموزان تنها راه برای ایجاد میراثی از تغییرات طولانی مدت و واقعی است.

تام چپمن به همراه ماریا وودگر، دستیار مدیر کالج ساوت دوون، و دانشجو

تام چپمن به همراه ماریا وودگر، دستیار مدیر کالج ساوت دوون، و دانشجو

این آموزش برنده جایزه چهار رکن را به دانش آموزان آموزش می دهد: تشخیص، درخواست، گوش دادن و کمک به کمک.

در پاسخ به این خبر، جیمز وب، دانشجوی تمام وقت آرایشگر سطح ۲، می تواند ببیند که چگونه این آموزش از او در حرفه آینده اش حمایت می کند.

او گفت: “بسیار عالی بود که دیدم تام چاپمن شخصاً در مورد این خیریه صحبت می کند.” من چیزهای زیادی از آن یاد گرفتم و قطعاً در آینده برای من تفاوت بزرگی ایجاد خواهد کرد، جایی که امیدوارم مغازه خودم را راه اندازی کنم.

“به عنوان یک آرایشگر یا آرایشگر، شما به طور مرتب مشتریان را می بینید، داستان زندگی آنها را می بینید و در مورد مشکلات آنها می شنوید. به خصوص مردان به طور کلی، آنها بسیار شخصی هستند و احساس می کنند می توانند در مورد چیزهای بیشتری با شما صحبت کنند.”

مت هاربر، معاون و مدیر عامل کالج ساوت دوون گفت: «ما از اینکه اولین دانشکده ای هستیم که آکادمی شیرها را راه اندازی می کند، کاملاً هیجان زده هستیم.

سلامت روان برای ما اینجا در کالج دوون جنوبی بسیار مهم است، به ویژه پس از کووید ۱۹. ما هر روز شاهد تأثیر دو سال گذشته به ویژه بر جوانان خود هستیم، اما این یک مشکل گسترده تر در جامعه ما است.

ما از اینکه می‌توانیم آموزش آکادمی شیرها را به کارکنان آرایشگری، مو و زیبایی و شاگردان خود ارائه دهیم، هیجان‌زده هستیم. این آنها را برای گفتگوهایی که به ناچار با مشتریان آینده خود خواهند داشت مجهز می کند و امیدواریم ابزارهای مورد نیاز برای شناسایی نشانه های افکار خودکشی و در نهایت برای نجات جان افراد را فراهم کند.


با مراجعه به thelionsbarbercollective.com درباره The Lions Barber Collective بیشتر بدانید

نیاز به صحبت دارید؟ با استفاده از counseling-directory.org.uk با یک مشاور ارتباط برقرار کنید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر