در آشپزخانه با استفانی – سارا گلدشتاین


نام: استفانی تارتیک (@get.your.phyll)

حرفه: حسابدار/ متخصص تغذیه

در طول این مدت از چه کسانی اطمینان دارید؟ من و سگم برای مدت کوتاهی نزد پدر و مادرم رفتیم تا بتوانیم از حیاط خانه آنها استفاده کنیم!

1-2 حکم برای جمع آوری زندگی خود در حال حاضر: آهسته ، درون نگر ، متفاوت. واقعاً سعی می کنم در حال حاضر با سرعت کند زندگی مبارزه نکنم. متمایل به آن و تلاش برای عشق ورزیدن به همه چیز.

یکی از غذاهایی که اخیراً دوست داشتید چیست؟ نارگیل! کره نارگیل ، روغن نارگیل ، آرد نارگیل ، آمینو نارگیل ، پرک نارگیل ، شیر نارگیل. می توانید از آن در آماده سازی های شیرین و خوش طعم استفاده کنید ، که باعث می شود همه کاره شود. غذای مورد علاقه من برای استفاده از آن کاری قرمز میگو است!

3 مورد موادغذایی غیرقابل مذاکره/اقلام شیری در حال حاضر چیست؟

1. سیب زمینی شیرین ارگانیک- مدت زمان زیادی طول می کشد و می توان آنها را پخته ، برشته یا پوره کرد. آنها همچنین سرشار از ویتامین A هستند!

2. برنج سفید باسماتی- برنج در حال حاضر به سختی یافت می شود و دلیل خوبی نیز دارد. کربوهیدرات آن به راحتی قابل هضم است و کمی تا حد زیادی پیش می رود.

3. کلم بروکلی- کلم بروکلی همچنین می تواند برای مدت طولانی در یخچال باقی بماند. دلیلی که من آن را بسیار دوست دارم این است که تقریباً هیچ کلم بروکلی وجود ندارد. اگر ساقه ها را پوست گرفته و سفید می کنید ، آنها می توانند برای سوپ یا سالاد عالی باشند!

چگونه و از کجا الهام بخش آشپزی پیدا می کنید؟ بیشترین الهام خود را در فروشگاه مواد غذایی پیدا می کنم. من به میوه ها و سبزیجات تازه و در فصل فصل اجازه می دهم که من چه چیزی را تهیه کنم یا بخورم. گفته می شود ، یکی از وب سایت های مورد علاقه من برای الهام ، Nom Nom Paleo است!

غذای مورد علاقه شما که در طول کوارتانتین تهیه کرده اید چیست؟ غذای مورد علاقه من کوکی های دوتایی شکلاتی تاهینی مارشملو من است! دستور تهیه را می توانید در اینستاگرام من @get.your.phyll پیدا کنید

یکی از نکات آشپزی که اخیراً یاد گرفته اید چیست؟ فراموش کردن محیط زیست در زمان همه گیری آسان است. یکی از نکات آشپزی مورد علاقه من این است که تمام ضایعات سبزیجات خود را در یک کیسه در فریزر ذخیره کنید و وقتی کامل شد ، از آن برای تهیه یک سبزیجات استفاده کنید! این به محدود کردن ضایعات غذا و طعم آن کمک می کند!

اگر سفارش داده اید ، رستوران مورد علاقه شما برای برداشتن چیست؟ تازه بودن من در دوران COVID است و نه در طول COVID. من به کاسه الهه وسواس دارم و به معنای واقعی کلمه نمی توانم چیز دیگری سفارش دهم! همیشه سس تابرو رایو اضافی بگیرید!

هابی های جدید/کتابهای مورد علاقه/پست های مورد علاقه؟ من مشغول خواندن بوده ام ذهن خود شما توسط کلی بروگان او یک روانشناس جامع نگر است که معتقد است بهترین راه برای رهایی از درد ما از طریق آن است. پادکست های مورد علاقه من Ben Greenfield ، To Be Magnetic و The Life Stylist Podcast هستند.

آیا می توانید یک فعالیت برتر را که در این مدت شما را در سطح وسیع نگه می دارد ، پیشنهاد دهید؟ بهترین توصیه من این است که یک نوع روال را رعایت کنید. اگر هر روز از خواب بیدار شدید و قبل از COVID مدیتیشن کردید ، سعی کنید در طول COVID بیدار شوید و مدیتیشن کنید. حفظ نوعی ثبات در چنین مواقعی بسیار مهم است زیرا باعث می شود احساس کنید زندگی شما تا حدودی در کنترل شما است. کار دیگری که من سعی می کنم هر روز انجام دهم این است که پای برهنه ام را به مدت 20 دقیقه روی زمین بگذارم. وقتی این کار را می کنم بدن و ذهنم کاملاً رها می شود- و این رایگان است!دیدگاهتان را بنویسید